TV3 šova dalībniece publiski piesaka karu bulciņām

3 komentāri

TV3 šova ”Gatava pārvērtībām” 19. raidījumā trīs modes eksperti pārvērtīs trīs dažādas sievietes. Enerģiskā un dzīvespriecīgā Iveta, kura pati sevi dēvē par pelēku egli, atzīstas grēkā un dod publisku solījumu turpmāk pārvarēt iekāri uz bulciņām.

28 gadus veco jelgavnieci Eviju Viļnoviču pārvērtību šovam pieteicis vīrs, kurš savu sievu vēlas redzēt sievišķīgāku. ”Pašlaik es ģērbjos kā bērns,” savas imidža kļūdas pati pamanījusi Evija.

Aija Doniņa tikko nosvinējusi 50 gadu jubileju un sudrabkāzas. Sievieti pārvērtībām pieteikusi meita. Aija, kura ir ļoti slaida, strādā par pārdevēju lielo sieviešu apģērbu veikalā.

No neglītā pīlēna par gulbi! 50 košākie TV3 pārvērtību šova kadri

Pārvērtību šovā startēs arī 42 gadus vecā Iveta Sirmā.

”Esmu diezgan laimīgs cilvēks, bet pēdējos trīs, četrus gadus es sevi uzskatu par lielu, pelēku egli,” savus trūkumus pamanījusi omulīgā Iveta, kura mīl krāsas, bet apģērbu veikalā tās nespēj ieraudzīt.

Turklāt sieviete modes ekspertu priekšā atzīstas lielākajā grēkā pret sevi – viņa regulāri ēd bulciņas. Līdz ar dalību pārvērtību šovā sieviete dod publisku solījumu iekāri uz bulciņām turpmāk pārvarēt.

Foto: ieskats raidījumā

Šova ”Gatava pārvērtībām” 19. raidījumu skaties šovakar plkst. 22.30 TV3 un TVPlay!

Video: iepazīsti šā vakara dalībnieces!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl