Tuvinieki izplūst laimes asarās – ”Gatava pārvērtībām” stilisti sapoš īpaši ”neērta” auguma lēdiju

5 komentāri
Tuvinieki izplūst laimes asarās – ”Gatava pārvērtībām” stilisti sapoš īpaši ”neērta” auguma lēdiju
Kadrs no video

Trešdienas, 21. februāra, vakarā, TV3 skatītājus atkal priecēja ”Gatava pārvērtībām”, un šoreiz eksperti izvēlējās izaicināt paši sevi, ar pavasarīgām pārmaiņām iepriecinot divas dāmas, kuras vēlējās atgūt dzīvesprieku pēc smagiem likteņa triecieniem, kā arī miesās ļoti raženu piecu bērnu mammu.

Natālija Zolberga šajā raidījumā posa Daigu, kura smagas slimības dēļ zaudējusi vīru, nodevusies bērniņa audzināšanai un cer savā ārienē beidzot ienest pozitīvākas vēsmas.

Natālija Daigu pozitīvāku padarīt izvēlējās, izvēloties gaišākus un maigākus apģērba toņus, bet lūpas izceļot ar sulīgi sievišķīgu toni.

Daiga ar Natālijas paveikto bija ļoti apmierināta un atzina, ka varētu pierast pie šāda stiliņa.

Piecu bērnu mammu Intu šovam pieteikuši bērni, un šovā par viņu parūpēties izvēlējās Žanna Dubska.

Žannai par īstu izaicinājumu izvērtās Intas auguma slaidāko vietu izcelšana un iemācīšana izcelt krūtis tā, lai tās neizskatītos pēc ”želejas”. No matiem tika likvidēta sarkanā krāsa, kas tur galīgi neiederējās.

Inta, ieraugot Žannas veikumu, palika teju bez valodas. Dāma secināja, ka ar pareizu tērpu izvēli pazudusi viņas ”riepa”, un arī pati Žanna bija sajūsmā, ka izdevies tik perfekti pārvērst tik neproporcionāla auguma lēdiju.

Trīs bērnu mamma Evija vēlējās atstāt pagātnē pārciesto slimību un atgūt sievišķību, un to viņai palīdzēt apņēmās Aleksandrs Pavlovs.

Evija, ieraugot, ko paveicis Pavlovs, nosprieda, ka izskatās sievišķīgi un vīrs nu lutinās vēl vairāk.

Taču par īpaši sirsnīgu ainu izvērtās sieviešu atkalredzēšanās ar tuviniekiem – vesels pulciņš izplūda laimes un aizkustinājuma asarās un neskopojās ar sirsnīgiem atzinības vārdiem dāmām un speciālistiem, kuri paveica lielo darbu.