Topošā līgava, šķirtene un kundze, kurai apnicis stagnēt – iepazīsties ar pārvērtību šova dalībniecēm!

3 komentāri
Topošā līgava, šķirtene un kundze, kurai apnicis stagnēt – iepazīsties ar pārvērtību šova dalībniecēm!
Foto: ekrānuzņēmums

Klāt trešdiena, kas nozīmē, ka plkst. 22.30 mūs atkal priecēs TV3 pārvērtību šovs “Gatava pārvērtībām”.

Iepazīsties ar šī vakara pārvērtību dalībniecēm!

Pārvērtību eksperte Žanna Dubska savā paspārnē izvēlējusies 31 gadīgo Lieni Bumbieri, kura ir pārliecināta, ka fotogrāfijās izskatās slikti. Lienei vasarā paredzētas kāzas, bet topošā līgava ikdienā ģērbjas vien melnās drēbēs. Žanna apņēmusies askētisko sievieti padarīt košāku un radīt pārliecību, ka viņa ir skaista.

Modes mākslinieks Aleksandrs Pavlovs pārvērtībām izvēlējies Skaidrīti Freimani, 52 gadīgu sievieti, kura pirms gada neveiksmīgi krita slidošanas laikā un 2 mēnešus bija spiesta pavadīt mājās. Šis laiks lika pārdomāt dzīvi – Skaidrīte saprata, ka nepieciešamas pārmaiņas – viņa uzsāka apmeklēt sporta zāli, sāka piekopt veselīgāku dzīvesveidu un atbrīvojās no 20 liekajiem kilogramiem.

Nobalso par sava iecienītākā modes mākslinieka veikumiem!

Jaunā stiliste Natālija Zolberga pārvērtīs līdz nepazīšanai 54 gadīgo Rutu Lazdiņu. Sieviete ir šķīrusies un viņas pieaugušie bērni devušies savā dzīvē. Ruta strādā apdrošināšanas kompānijā, kur darba pienākumos ietilpst dažādas biznesa tikšanās. Sieviete atzīst, ka neprot izvēlēties apģērbu, kas viņai piestāvētu. Ruta vēlas kļūt pašapzinīgāka, sievišķīgāka un modernāka.

Foto

Video: atskaties uz pagājušās nedēļas pārvērtībām

3 komentāri