Topošā līgava, šķirtene un kundze, kurai apnicis stagnēt – iepazīsties ar pārvērtību šova dalībniecēm!

3 komentāri
Topošā līgava, šķirtene un kundze, kurai apnicis stagnēt – iepazīsties ar pārvērtību šova dalībniecēm!
Foto: ekrānuzņēmums

Klāt trešdiena, kas nozīmē, ka plkst. 22.30 mūs atkal priecēs TV3 pārvērtību šovs “Gatava pārvērtībām”.

Iepazīsties ar šī vakara pārvērtību dalībniecēm!

Pārvērtību eksperte Žanna Dubska savā paspārnē izvēlējusies 31 gadīgo Lieni Bumbieri, kura ir pārliecināta, ka fotogrāfijās izskatās slikti. Lienei vasarā paredzētas kāzas, bet topošā līgava ikdienā ģērbjas vien melnās drēbēs. Žanna apņēmusies askētisko sievieti padarīt košāku un radīt pārliecību, ka viņa ir skaista.

Modes mākslinieks Aleksandrs Pavlovs pārvērtībām izvēlējies Skaidrīti Freimani, 52 gadīgu sievieti, kura pirms gada neveiksmīgi krita slidošanas laikā un 2 mēnešus bija spiesta pavadīt mājās. Šis laiks lika pārdomāt dzīvi – Skaidrīte saprata, ka nepieciešamas pārmaiņas – viņa uzsāka apmeklēt sporta zāli, sāka piekopt veselīgāku dzīvesveidu un atbrīvojās no 20 liekajiem kilogramiem.

Nobalso par sava iecienītākā modes mākslinieka veikumiem!

Jaunā stiliste Natālija Zolberga pārvērtīs līdz nepazīšanai 54 gadīgo Rutu Lazdiņu. Sieviete ir šķīrusies un viņas pieaugušie bērni devušies savā dzīvē. Ruta strādā apdrošināšanas kompānijā, kur darba pienākumos ietilpst dažādas biznesa tikšanās. Sieviete atzīst, ka neprot izvēlēties apģērbu, kas viņai piestāvētu. Ruta vēlas kļūt pašapzinīgāka, sievišķīgāka un modernāka.

Foto

Video: atskaties uz pagājušās nedēļas pārvērtībām

TOP komentāri

 • ieva
  +1 +1 0

  ieva

  vispretygaakaa wecaa tumshiem matjiem, saputusies, paarruugusi, vnk, tyzla!!!! nh taadu jaanem un jaablamee project?
 • Inga
  +1 +1 0

  Inga

  Vakar visas sievietes pēc pārvērtībām izskatījās labi, visvairāk patika Ruta - pelēkajā kostīmā, kuru pārvērta jaunā modes māksliniece! Kurā veikalā var nopirkt tādu kostīmu?
 • Sintija St

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl