3 komentāri
”Tagad esmu ”kruta”.” Broņislavai dalība TV3 šovā ļauj justies 15 gadus jaunākai
Foto: ekrānuzņēmums

TV3 šova ”Gatava pārvērtībām” noslēgumā trešdienas, 19. aprīļa, vakarā trīs modes ekspertu rokās nokļuva trīs dažādas sievietes. Par šā raidījumā lielāko zvaigzni uzskatāma 55 gadus vecā Broņislava, kura no Latgales pelēkās peles pārtapa galvaspilsētas cienīgā modernā dāmā.

Broņislava Alberinga pārvērtību sākumā atzinās, ka ir laimīgi šķīrusies, pārdzīvojusi divas ķīmijterapijas un uzvarējusi ļauno slimību. Rezultātā sieviete atstājusi novērtā fizisko izskatu. Stilistes Žannas Dubskas uzdevums bija radīt 55 gadus vecajai sievietei jaunu, dzīvesspara pilnu tēlu.

”Es tagad esmu kruta. Pareizi? Vismaz desmit, piecpadsmit gadi nost,” pēc pārvērtībām pirmo reizi ieraugot sevi spogulī, atzina Broņislava.

Foto: Broņislava, Alla un Inga TV3 šovā

Alla Iļjina sapņo nodibināt valodu apmācību centru, kur īpašā atmosfērā cittautieši varētu apgūt latviešu valodu. Sieviete vēlējās uzzināt, kā ģērbties, lai vizuālais tēls palīdzētu iejusties uzņēmuma īpašnieces lomā.

Allai ir garas kājas un plati pleci – gluži vai modeles augums, tomēr kļūst pārliecības par sevi. Stilistes Natālijas Zolbergas uzdevums bija palīdzēt sievietei iejusties biznesa lēdijas tēlā.

Asaras un aizkustinoši stāsti. TV3 pārvērtību šovs noslēgsies uz patiesi emocionālas nots

Pašvaldības darbinieci Ingu Kravali pārvērtībām pieteikusi trīspadsmitgadīgā meita. 43 gadus vecajai sievietei ir ideāls augums, kura priekšrocības viņa nekad nav izmantojusi. Modes mākslinieks Aleksandrs Pavlovs bija apņēmies to mainīt.

Viņam tas patiesi izdevās, jo sieviete pēc pārvērtībām izplūda aizkustinājuma asarās. Acis slaucīja ne tikai viņa, bet arī Ingas 13 gadus vecā meita, pirmo reizi ieraugot mammu jaunajā tēlā.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl