9 komentāri

Trešdienu vakari kanālā TV3 ir īpaši piepildīti, jo jau devīto nedēļu mūs priecēs “Gatava pārvērtībām” komanda un trīs lielisku dāmu stāsti.

Modes mākslinieks Aleksandrs Pavlovs jau iemantojis slavu daudzu skatītāju vidū ne vien ar savu lielisko veikumu un grandiozajām pārvērtībām, kuras izbaudījušas dalībnieces, bet arī ar uzklūpošiem tekstiem, kas vērsti pret dāmām, kuras pieteikušās šovam.

Aizvadītajā nedēļā Aleksandrs piedāvāja kādai no dāmām apmeklēt zobārstu plikai, jo viņai neesot pietiekami daudz līdzekļu, lai iegādātos kleitu. Vairāk lasi šeit!

Šoreiz Pavlovs līdz nepazīšanai pārvērtīs 32 gadus veco ģimenes ārsti Kristīni Zivtiņu. Kristīne audzina divus bērnus un ir nesen šķīrusies. Šis fakts Aleksandru neizbrīnīja, sakot, ka tāda izskata, kāds ir Kristīnei, var arī šķirties…

Noskaties video un komentāros dalies ar savām pārdomām!

Video

TOP komentāri

 • Ms.
  +7 +7 0

  Ms.

  Tieši otrādi! Bez spēriena pa pakaļu tāpat neko nesapratīs! Un riebjas,ka vienmeer ciikst,ka nav liidzeklu...pat humpalaas ieperkoties var izskatities lieliski!!!
 • Līga
  +7 +6 -1

  Līga

  Viņš saka to ko domā, cepuri nost! Labāk būtu, ja sejā smaidītu un pieglaimotos, bet aiz muguras, runātu sliktas lietas!? Dažreiz cilvēkiem ir jāpasaka skarba, bet patiesība, lai saņemtos un būtu gatavi kaut ko mainītu! Kurš vīrietis sev blakus gribētu, nekoptu sievieti? Protams, ka visi skatās uz koptām sievietēm. Kaut kādai cieņai pret sevi arī jābūt. Pavlovs, malacis, saka ko domā un grib palīdzēt, saģērbt skaisti. Nevajag daudz līdzekļu, lai gaumīgi saģērbtos! Humpalās arī pērles var atrast, vajag tikai gribēt mainīties un sākt mīlēt un cienīt sevi!
 • R.
  +2 +2 0

  R.

  Lai jaunā dakterīte arī turpmāk uzpasē sevi ! Pacientiem patīk kopta sieviete. Man prieks,ka gudra sieviete ir skaista :)

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl