15 komentāri
Stilistu ieteikto modes lietu vietā nopirkusi visai ģimenei zābakus un “čaiņiku”. Pavlova kritizētās Līgas stāsts pēc pārvērtību šova
Foto: ekranuzņēmums, Skaties.lv

Pārvērtību šova “Gatava pārvērtībām” skatītāji noteikti atceras Līgu Skujiņu-Darboni, 36 gadīgo sievieti, kuri atlasē ieradās pašpuikas tēlā – džemperī, biksēs un botēs. Viņa vēlējās pārvērtību šovā iemācīties kļūt sievišķīga un piemeklēt savam augumam atbilstošas kleitas.

Kā mainījusies Līgas dzīve pēc pārvērtībām – portāls Skaties.lv sazinājās ar daiļo, nu jau blondīni, lai noskaidrotu viņas domas par šovu. Un viņai ir atbilde uz modes mākslinieka Aleksandrs Pavlova repliku par iešanu pie zobārsta plikai!

Līga ar prieku atzīst, ka viņai ir radusies vēlēšanās pucēties, saskaņot apģērbu. Jaunā sieviete nomainījusi “pufaiku” pret mētelīti, bet… kur palikušas slavenās botes, ar kurām Līga ieradās atlasē?

“Savas botes atdevu dēlam – mums viens izmērs,” atklāj Līga.

Līga atzīst, ka visa garderobes maiņa maksā naudu un sieviete diemžēl nepelna tik daudz. Tāpat Līga uzstājīgi stāsta, ka nevēlas pārmaksāt par to, par ko var nepārmaksāt, sakot, ka Latvijā apģērbs ir pārāk dārgs.

“Es parastos veikalos neiepērkos – iepērkos tikai humpalās,” atzīst Līga.

Jaunā sieviete stāsta, ka nav jau grūti sapucēties par lielu naudu, māksla ir sapucēties tad, kad līdzekļi ir ierobežoti.

Foto: Līgas dzīve

Neskatoties uz modes mākslinieka Aleksandra Pavlova komentāriem (vairāk lasi šeit!) Līga būtu gatava pārvērtībām arī pie viņa. “A ko ne?” vaicā Līga, tomēr par savu favorītu atzīst stilisti Žannu Dubsku, kura vienmēr piedomā arī par piemērotu apakšveļu daiļajām pārvērtību dalībniecēm.

Līga atklāj, ka stiliste Natālija Zolberga bijusi ļoti mīļa un pastāstījusi, kādas kleitas Līgai piestāv, tomēr neko no stilistes ieteiktā nav iegādājusies. Dāvanu karti izmantojusi, lai nopirktu visai ģimenei zābakus un “čaiņiku”.

Līga Skujiņa-Darbone neslēpj, ka labprāt piedalītos kādā tievēšanas šovā – viņai esot bijis ļoti neomulīgi skatīties uz sevi televizora ekrānā.

“Esmu griezusi riņķi pusgadu, bet rezultāti – nekādi! Esmu atteikusies no baltmaizes un bulciņām – nepalīdz. Kad strādāju viesnīcā par istabeni, tad biju tievāka,” stāsta Līga.

Tagad Līgai ir sēdošs darbs, arī mājās vai nu darbojas pie datora, vai ada. Vienai, kā atzīst pārvērtību dalībniece, neesot gribasspēka.

Foto: Līga pirms un pēc pārvērtībām

TOP komentāri

 • Emma
  +11 +11 0

  Emma

  Elmīra - es Tavā vietā vienas kleitas vietā nopirktu pareizrakstības grāmatu un nolīgtu privātskolotāju. SEU un NAU? Nopietni?
 • Simona
  +9 +9 0

  Simona

  Kad reiz cilvēki sapratīs-nu nav nekādas nozīmes-esi no laukiem vai lielpilsētas! Bieži vien tās "lauku sievietes" saģērbjas gaumīgāk un elegantāk par tām pilsētniecēm! Ja cilvēks savā dzīvē neko vairāk par Rīgu nav redzējis, tad protams, ka priekšstati par laukiem būs kā no padomju laika filmām. Un vispār, šeit ne tik daudz ir runa par modi vai gaumi, kā par vērtībām un prioritātēm.
 • Emma
  +6 +5 -1

  Emma

  raksti, kā gribi, es tikai uzrakstīju, ko es Tavā vietā darītu, bet katram jau savas vērtības!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl