Sieviete TV3 pārvērtību šovā pirmo reizi uzvelk augstpapēžu kurpes

3 komentāri
Sieviete TV3 pārvērtību šovā pirmo reizi uzvelk augstpapēžu kurpes

Trešdienas, 20. februāra, vakarā TV3 skatītāji atkal bija liecinieki trīs Latvijas sieviešu pārvērtībām šovā ”Gatava pārvērtībām”. Šonedēļ stilisti palīdzēja atkal kļūt sievišķīgām trijām sievietēm, kuras savu dzīvi veltījušas bērniem un par sevi aizmirsušas.

Liene Dāboliņa ir 30 gadus veca divu bērnu māmiņa. Sieviete vēlas, lai viņas acis mirdz arī par viņu pašu, nevis tikai bērniem. Pārvērtības Liene piedzīvoja stilistes Žannas Dubskas vadībā.

50 gadus vecā Izolde Elita Andžāne savas meitas izaudzinājusi viena. Tagad meitas izlēmušas, ka laiks mammai mainīties. Izoldei palīdzēja uzplaukt modes mākslinieks Aleksandrs Pavlovs.

Tas vēl nebija viss – Izoldei tika veikta arī acu operācija, lai viņa uz visiem laikiem varētu atvadīties no brillēm un kontaktlēcām.

51 gadu vecā Liene Adata ir triju bērnu mamma, kurai pēdējo astoņu gadu laikā kopš vīra aiziešanas mūžībā pietrūcis laika sev pašai. Lienei justies skaistai un atkal kļūt laimīgai palīdzēja stiliste un modes blogere Maija Armaņeva.

Sievietes visu dienu ļāvās iespaidīgām pārvērtībām un pārvērtību studijā atkal uzmirdzēja. Liene neslēpa – šīs ir pirmā reize, kad viņa uzvilkusi kurpes uz augstiem papēžiem.

”Nav ko teikt. Maija, jūs izdarījāt varoņdarbu,” par pārvērtību rezultātu priecājās Ilze.

Arī pārējās sievietes bija gandarītas par modes ekspertu paveikto.

Noskaties raidījumu!