Sieviete nedrīkst izskatīties nožēlojami! Pavlova domas par Anitu, kura atbrīvota no darba ģērbšanās stila dēļ

4 komentāri
Sieviete nedrīkst izskatīties nožēlojami! Pavlova domas par Anitu, kura atbrīvota no darba ģērbšanās stila dēļ
Foto: ekrānuzņēmums, Skatieslv

Ar vienu no TV3 šova “Gatava pārvērtībām” pārsteidzošākajiem stāstiem atlasē ieradās 53 gadīgā pirmsskolas skolotāja Anita Lielmane. Viņa, kā pati atzīst, no iepriekšējās darbavietas atbrīvota sava neatbilstošā ģērbšanās stila dēļ.

Skaties.lv sazinājās ar modes mākslinieku un vienu no šova ekspertiem Aleksandru Pavlovu, lai noskaidrotu viņa domas par Anitas šokējošo stāstu raidījuma atlasē un to, vai tiešām mūsdienās kādu drīkst atbrīvot no darbavietas neatbilstošas ģērbšanās dēļ?

Aleksandrs Pavlovs, atminoties Anitas stāstu, min divus gadījumus – vai nu tiešām sievietei ticis aizrādīts, vai arī tā bijusi lieliska pasaciņa, lai Anitu pieņemtu šovā.

“Iespējams aiz žēlastības, lai paņem šovā. Jo no bērnudārza taču neatlaiž! Piesieties var jebkuram, bet atlaist nevar,” savu viedokli pauž modes eksperts.

Pati Anita no sarunas ar Skaties.lv atteicās.

Noskaties Anitas emocionālo stāstu pārvērtību šova atlasē!

Pavlovs atklāj, ka viņam ir svarīgi, kādā izskatā viņa darbavietā ierodas cilvēki. “Tikai dizainerim ir atļauts ierasties savā darba vietā “trenuškās” vai saplēstās džinsu biksēs, ja viņam ir tajā dienā tāds noskaņojums,” atklāj modes mākslinieks.

“Kolektīvam, kas strādā ar mani, jābūt korektam – visiem jābūt mugurā tīram, elegantam apģērbam,” par savu darba ikdienu stāsta talantīgais modes mākslinieks.

Aleksandrs visām dāmām atgādina, ka sieviete nekad nedrīkst izskatīties nožēlojami. Modes mākslinieks velta uzslavas stilistei Žannai Dubskai par ieguldīto darbu Anitas pārvēršanā – tagad pirmsskolas skolotāja izskatās sakopta un arī viņas sejā ir parādījies prieks. Pārliecinies par to pats!

Foto: Anitas pārvērtību process

4 komentāri