Sieviete, kurai ”Gatava pārvērtībām” nokrāsoja rozā matus: Tā bija labākā dzimšanas dienas dāvana

70 komentāri
Sieviete, kurai ”Gatava pārvērtībām” nokrāsoja rozā matus: Tā bija labākā dzimšanas dienas dāvana
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Pavasaris ir atmošanās laiks ne tikai dabā. Arī TV3 šovs ”Gatava pārvērtībām” dod iespēju sievietēm uzplaukt. Šomēnes košas vizuālās pārvērtības visas Latvijas priekšā piedzīvoja Linda Damberga. Kā pēc uzmirdzēšanas televīzijā Skaties.lv atzīst sieviete, līdz ar spilgto tēlu viņā atkal pamodusies atraktīvā Linda.

Aprīļa sākumā ”Gatava pārvērtībām” tika piedzīvotas īpaši pamanāmas vizuālās pārmaiņas – šova dalībniece Linda Damberga no blondīnes kļuva par ekstravagantu rozā matu īpašnieci. Kardinālā matu krāsa maiņa izvērtās par košākajām pārvērtībām pie stiliste Žanna Dubskas. Vairāk lasi šeit!

”Tās tik tiešām ir pārmaiņas!” TV šovā par savu jauno imidžu priecājās Linda, akcentējot, ka Žanna ar savu komandu uzķērusi viņas iekšējo būtību. Tomēr netrūka ”Gatava pārvērtībām” fanu, kuri pēc raidījuma noskatīšanās komentāros pauda neapmierinātību ar Žannas darbu.

Kā pēc šova Skaties.lv atzīst Linda, viņa dzīvē ir gana drosmīga, un ekstravagance ir daļa no viņas būtības.

”Bet bija posms, kad es savu košu un krāšņumu biju pazaudējusi, iestrēdzot ikdienas rutīnā. Satiekot Žannu, es arī centos neietekmēt viņas viedokli. Viņa laikam izjūt cilvēkus. Pakontaktējoties viņa ”atkoda” manu iekšējo ”spridzekli”. Arī frizieris Aigars Bajārs manu iekšējo būtību brīnišķīgi izjuta.

Ja viņi nejustu manī to, ka man ir drosme atšķirties no citiem cilvēkiem, viņi to nedarītu. Vēlreiz saku lielu paldies visai komandai! Es tiešām jutos pamodusies,” stāsta Linda.

Interesanta sakritība – vizuālās pārvērtības Linda piedzīvoja savā 42. dzimšanas dienā.

”Pārvērtības bija labākā dzimšanas diena dāvana. Es piedzimu no jauna. Stāvot pie spoguļa, es sasveicinājos ar dzīvespriecīgo Lindu, kura bija jau aizmirsta un noslēpta. Es atkal pamodos,” saka Linda un neslēpj – lai arī latvieši nemēdz mētāties ar komplimentiem, viņa saņēmusi ļoti daudz pozitīvu atsauksmju.

Tāpat velts nav bijis modes ekspertu darbs un ieguldījums, jo, kā atzīst šova varone, profesionāļu dotie padomi un pārvērtības viņas dzīvē ir uz palikšanu.