Sapērkas “štruntus” un brīnās, kāpēc vīri iet prom. Pavlovs joprojām pārdzīvo par pārvērtību šova Kristīni

12 komentāri
Sapērkas “štruntus” un brīnās, kāpēc vīri iet prom. Pavlovs joprojām pārdzīvo par pārvērtību šova Kristīni
Foto: ekrānuzņēmums

Pārvērtību raidījuma “Gatava pārvērtībām” viens no spilgtākajiem ekspertiem ir Aleksandrs Pavlovs, kurš ne tikai pārsteidzoši labi piemeklē apģērbu katrai no šova dalībniecēm, bet arī nekautrējas teikt visu, kas uz mēles.

Par daudzu skatītāju favorīti šajā raidījumā ir kļuvusi 32 gadīgā divu bērnu māmiņa Kristīne Zivtiņa, kura aizvadītā gada septembrī pielikusi punktu savai laulībai. Viņa uz pārvērtību atlasi ieradās žaketē, kura izskatījās kā aizlienēta no vecmāmiņas skapja un mati bija sapīti garā bizē, par kuru pārvērtību eksperti neklusēja.

Skaties.lv sazinājās ar modes ekspertu Aleksandru Pavlovu, lai uzzinātu to, kas palika aizkadrā un kā viņš pats vērtē Kristīnes pārvērtības.

Kristīne Zivtiņa atklāti par savu šķiršanos

Atsaucot atmiņā Kristīnes ierašanos uz pārvērtību atlasi, Aleksandrs atklāj, ka vēl aizvien nespējot beigt par to domāt.

“Stiprs pārdzīvojums, joprojām…” nopūšas Aleksandrs.

Lūk, kā Kristīnei gāja pārvērtību atlasē!

Pavlovs, stāstot par pārvērtību gaitu, atklāj, ka Kristīnei piemeklējis ļoti lētu apģērbu izmaksu ziņā. Kā atklāj modes eksperts, tērps kopumā izmaksājis 150 eiro, neskaitot kurpes.

Sarunas gaitā Pavlovs atceras to, kāda Kristīne ieradās atlasē.

“Man gribas jautāt šīm sievietēm, vai jūs galīgi aklas esat? Frizieris taču nemaksā daudz! Tas vienkārši ir slinkums un nolaidība, it īpaši ģimenes ārstam, kurš pelna pietiekami labi,” atklāts ir Aleksandrs.

Aleksandrs ikvienai sievietei, dodoties iepirkties, iesaka izmantot veikala pārdevēja konsultanta pakalpojumus. Tas ir pārdevēja uzdevums – ieteikt apģērbus, izmērus un palīdzēt apģērba izvēlē. Pats Pavlovs pārvērtību gaitā vairākas reizes Kristīnei stāstījis, kas viņai piestāv un kā vislabāk atrast sev piemērotu apģērbu.

“Sevi ir jākopj – nu paskatieties uz sevi spogulī! Sapērkas “štruntus” un brīnās, kāpēc vīri iet prom,” vienaldzīgs nav Pavlovs.

“Ja sievietes nelutina sevi un neuzvedas, kā sievietei nākas, nebrīnieties, ka vīri iet prom! No labām sievām vīri neiet prom,” stāsta modes mākslinieks.

Kristīnes lieliskos pārvērtību rezultātus vari aplūkot šeit!

Foto: pārvērtību šova grandiozā atlase

12 komentāri