12 komentāri
Sapērkas “štruntus” un brīnās, kāpēc vīri iet prom. Pavlovs joprojām pārdzīvo par pārvērtību šova Kristīni
Foto: ekrānuzņēmums

Pārvērtību raidījuma “Gatava pārvērtībām” viens no spilgtākajiem ekspertiem ir Aleksandrs Pavlovs, kurš ne tikai pārsteidzoši labi piemeklē apģērbu katrai no šova dalībniecēm, bet arī nekautrējas teikt visu, kas uz mēles.

Par daudzu skatītāju favorīti šajā raidījumā ir kļuvusi 32 gadīgā divu bērnu māmiņa Kristīne Zivtiņa, kura aizvadītā gada septembrī pielikusi punktu savai laulībai. Viņa uz pārvērtību atlasi ieradās žaketē, kura izskatījās kā aizlienēta no vecmāmiņas skapja un mati bija sapīti garā bizē, par kuru pārvērtību eksperti neklusēja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaties.lv sazinājās ar modes ekspertu Aleksandru Pavlovu, lai uzzinātu to, kas palika aizkadrā un kā viņš pats vērtē Kristīnes pārvērtības.

Kristīne Zivtiņa atklāti par savu šķiršanos

Atsaucot atmiņā Kristīnes ierašanos uz pārvērtību atlasi, Aleksandrs atklāj, ka vēl aizvien nespējot beigt par to domāt.

“Stiprs pārdzīvojums, joprojām…” nopūšas Aleksandrs.

Lūk, kā Kristīnei gāja pārvērtību atlasē!

Pavlovs, stāstot par pārvērtību gaitu, atklāj, ka Kristīnei piemeklējis ļoti lētu apģērbu izmaksu ziņā. Kā atklāj modes eksperts, tērps kopumā izmaksājis 150 eiro, neskaitot kurpes.

Sarunas gaitā Pavlovs atceras to, kāda Kristīne ieradās atlasē.

“Man gribas jautāt šīm sievietēm, vai jūs galīgi aklas esat? Frizieris taču nemaksā daudz! Tas vienkārši ir slinkums un nolaidība, it īpaši ģimenes ārstam, kurš pelna pietiekami labi,” atklāts ir Aleksandrs.

Modes mākslinieks atklāti par latviešu sieviešu nolaidību 

Aleksandrs ikvienai sievietei, dodoties iepirkties, iesaka izmantot veikala pārdevēja konsultanta pakalpojumus. Tas ir pārdevēja uzdevums – ieteikt apģērbus, izmērus un palīdzēt apģērba izvēlē. Pats Pavlovs pārvērtību gaitā vairākas reizes Kristīnei stāstījis, kas viņai piestāv un kā vislabāk atrast sev piemērotu apģērbu.

“Sevi ir jākopj – nu paskatieties uz sevi spogulī! Sapērkas “štruntus” un brīnās, kāpēc vīri iet prom,” vienaldzīgs nav Pavlovs.

“Ja sievietes nelutina sevi un neuzvedas, kā sievietei nākas, nebrīnieties, ka vīri iet prom! No labām sievām vīri neiet prom,” stāsta modes mākslinieks.

Kristīnes lieliskos pārvērtību rezultātus vari aplūkot šeit!

Foto: pārvērtību šova grandiozā atlase

TOP komentāri

 • Ilva

  Ilva

  Pilnīgi piekrītu Pavlovam, nu kā var jauna sieviete tik šausmīgas drēbes izvēlēties. Sievietei, jebkurā vecumā jābūt sievišķīgai.
 • SO.
  +4 +4 0

  SO.

  Ja kāds iet uz publiskiem šoviem, jābūt gatavam uz visādām izdarībām, nezinu, vai būtu gatavs uz pazemojumiem publiski, lai saņemtu profesionāļa konsultāciju bez maksas.Te var redzēt, cik "augstos plauktos" mums atrodas modes industrija,cik pieejamas vienkāršajiem cilvēkiem un cik maksā.Cik, diez, maksā viens Pavlova radīts "štrunts"?
 • &&&
  +5 +4 -1

  &&&

  Aizej pie friziera, un nekādus šovus nevajadzēs, es uzskatu, ka tās ir parpalas kā viņas tur saģērbj, baigā mode - izsmiekls!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl