12 komentāri
Sapērkas “štruntus” un brīnās, kāpēc vīri iet prom. Pavlovs joprojām pārdzīvo par pārvērtību šova Kristīni
Foto: ekrānuzņēmums

Pārvērtību raidījuma “Gatava pārvērtībām” viens no spilgtākajiem ekspertiem ir Aleksandrs Pavlovs, kurš ne tikai pārsteidzoši labi piemeklē apģērbu katrai no šova dalībniecēm, bet arī nekautrējas teikt visu, kas uz mēles.

Par daudzu skatītāju favorīti šajā raidījumā ir kļuvusi 32 gadīgā divu bērnu māmiņa Kristīne Zivtiņa, kura aizvadītā gada septembrī pielikusi punktu savai laulībai. Viņa uz pārvērtību atlasi ieradās žaketē, kura izskatījās kā aizlienēta no vecmāmiņas skapja un mati bija sapīti garā bizē, par kuru pārvērtību eksperti neklusēja.

Skaties.lv sazinājās ar modes ekspertu Aleksandru Pavlovu, lai uzzinātu to, kas palika aizkadrā un kā viņš pats vērtē Kristīnes pārvērtības.

Kristīne Zivtiņa atklāti par savu šķiršanos

Atsaucot atmiņā Kristīnes ierašanos uz pārvērtību atlasi, Aleksandrs atklāj, ka vēl aizvien nespējot beigt par to domāt.

“Stiprs pārdzīvojums, joprojām…” nopūšas Aleksandrs.

Lūk, kā Kristīnei gāja pārvērtību atlasē!

Pavlovs, stāstot par pārvērtību gaitu, atklāj, ka Kristīnei piemeklējis ļoti lētu apģērbu izmaksu ziņā. Kā atklāj modes eksperts, tērps kopumā izmaksājis 150 eiro, neskaitot kurpes.

Sarunas gaitā Pavlovs atceras to, kāda Kristīne ieradās atlasē.

“Man gribas jautāt šīm sievietēm, vai jūs galīgi aklas esat? Frizieris taču nemaksā daudz! Tas vienkārši ir slinkums un nolaidība, it īpaši ģimenes ārstam, kurš pelna pietiekami labi,” atklāts ir Aleksandrs.

Modes mākslinieks atklāti par latviešu sieviešu nolaidību 

Aleksandrs ikvienai sievietei, dodoties iepirkties, iesaka izmantot veikala pārdevēja konsultanta pakalpojumus. Tas ir pārdevēja uzdevums – ieteikt apģērbus, izmērus un palīdzēt apģērba izvēlē. Pats Pavlovs pārvērtību gaitā vairākas reizes Kristīnei stāstījis, kas viņai piestāv un kā vislabāk atrast sev piemērotu apģērbu.

“Sevi ir jākopj – nu paskatieties uz sevi spogulī! Sapērkas “štruntus” un brīnās, kāpēc vīri iet prom,” vienaldzīgs nav Pavlovs.

“Ja sievietes nelutina sevi un neuzvedas, kā sievietei nākas, nebrīnieties, ka vīri iet prom! No labām sievām vīri neiet prom,” stāsta modes mākslinieks.

Kristīnes lieliskos pārvērtību rezultātus vari aplūkot šeit!

Foto: pārvērtību šova grandiozā atlase

TOP komentāri

 • Ilva

  Ilva

  Pilnīgi piekrītu Pavlovam, nu kā var jauna sieviete tik šausmīgas drēbes izvēlēties. Sievietei, jebkurā vecumā jābūt sievišķīgai.
 • viedoklis
  +5 +5 0

  viedoklis

  Es teiktu tā - sievietei ir tomēr sevi jākopj. Vismaz tik cik nagus apvīlēt, matus izķemmēt un kājas noskūt jau nu regulāri pienāktos. Ja ir tāds dzīvesveids, kas to ļauj, tad jā, var katru dienu staigāt kā dāma, bet kāda nu kuram tā dzīve. Tomēr pievilcīgāka šķiet sieviete ar kaut vai ieveidotiem matiem - nav jāskrien pie friziera regulāri, bet jāatrod atbilstošs matu sakārtojums, kas neprasa daudz nopūlēties. Kaut vai matu ruļļi - ieliki, pēc vairākām stundām izņēmi un labs variants skaistiem matiem uz vairākām dienām.
  Sevis kopšana nenozīmē skriet pa veikaliem - tas ir tikai viņa ne-slēptais aicinājums cilvēkiem tērēt vairāk. Bet būsim godīgi - uz ko vīrs vairāk acis pamielos? Uz sievišķīgu meiteni/sievieti ar skaistiem matiem, minimālu meikapu (tik vien cik lūpukrāsa mazliet) vai uz nošļukušu sievu, kas neprot matus savākt, paduses izskūt un tik staigā, nezinu, biksēs, kuras labāk derētu par grīdas lupatu? Skaistums slēpjas cilvēkā pašā, jo uzģērbt var daudz ko, vienmēr to var pamainīt, bet jākopj savs ķermenis vairāk.
 • SO.
  +4 +4 0

  SO.

  Ja kāds iet uz publiskiem šoviem, jābūt gatavam uz visādām izdarībām, nezinu, vai būtu gatavs uz pazemojumiem publiski, lai saņemtu profesionāļa konsultāciju bez maksas.Te var redzēt, cik "augstos plauktos" mums atrodas modes industrija,cik pieejamas vienkāršajiem cilvēkiem un cik maksā.Cik, diez, maksā viens Pavlova radīts "štrunts"?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl