Nebijis gadījums! Pārvērtību šova vienā sērijā startē mamma ar meitu

7 komentāri
Nebijis gadījums! Pārvērtību šova vienā sērijā startē mamma ar meitu

Šovs ”Gatava pārvērtībām” šoreiz skatītājus pārsteidza ar vēl nebiju dalībnieču sastāvu – 44 gadus vecajai datorkursu pasniedzējai Sandrai Prauliņai-Lipstovai pievienojās mamma un meita, 56 gadus vecā Oksana un 35 gadus vecā Sanita Apariņas.

Sandrai ikdienā apkārt jaunieši, un, kā viņa pati atzīst, nereti viņu notur par vienu no viņiem. ”Kā redzat, mans ģērbšanās stils neatbilst pasniedzējai. Gribu izskatīties pēc dāmas,” šova stilistiem teica viņa.

Laiks jau gandrīz bija aizritējis, taču galu galā zvaniņu piespieda Natālija Zolberga, kas šoreiz uzņēmās rūpes par izmisušos sievieti. ”Dāma ir kaut kur noslēpusies skapī un ģērbjas tikai sportiskā stilā. Viņa ir jāvelk no skapja laukā un jāmaina,” iedvesmota bija Sandra.

Nākamās divas dalībnieces savā starpā ir ļoti labi pazīstamas un cieši saistītas – Aleksandra Pavlova apgādībā nonāca 56 gadus vecā Oksana Apariņa, bet Žanna nolēma veikt stila izmaiņas viņas meita – Sanitai.

Pirms pāris gadiem mūžibā aizgāja Oksanas vīrs, par ko viņa runā nelabprāt. Daudz laika un spēka paņem arī viņas septiņi mazbērni, bet tagad sieviete ir gatava pievērsties arī sev, kāpēc arī nākusi uz šovu.

Savukārt viņas meita Sanita uzveikusi pati sevi un nepilnu divu gadu laikā atbrīvojusies no 50 liekajiem kilogramiem. Tāpēc viņai šajā raidījumā bija nepieciešama ķirurģiska iejaukšanās, lai atbrīvotos no liekās ādas.

Raidījuma noslēgumā visas šīs dienas dalībnieces stājās spoguļa priekšā, kā arī pārvērtības atrādīja ģimenei un draugiem, kas dāmas sagaidīja ar sajūsmu.

7 komentāri