Pirmo reizi “Gatava pārvērtībām” vēsturē dalībniecei kļūst slikti no Pavlova piedāvātā komplekta

6 komentāri
Pirmo reizi “Gatava pārvērtībām” vēsturē dalībniecei kļūst slikti no Pavlova piedāvātā komplekta
Foto: ekrānuzņēmums

Pārvērtību šovs “Gatava pārvērtībām” katru trešdienas vakaru kanālā TV3 priecē skatītājus ar lieliskiem stila padomiem un kolorītu sieviešu stāstiem. Arī šī trešdiena nebūs izņēmums.

Iepazīsties ar šā vakara pārvērtību šova dalībniecēm!

Laura Poce ir 25 gadīga jaunā māmiņa no Kandavas. Laurai ir nopietnas ādas problēmas, tāpēc viņa nedrīkst atļauties vilkt mugurā visu, ko kāro. Laura ir palikusi viena ar bērnu, vēlas sākt jaunas attiecības un uzsākt savu biznesu. Jaunā sieviete nebūt nejūtas sievišķīgi un ģērbjas bērnišķīgi. Grimu nelieto, jo uzskata, ka kosmētiku nevajag klāt uz sejas dienu dienā. Pārvērtību šova dalībniece uzskata, ka bērnam vajag, lai mamma nav pelēkā pele, bet ir skaista. Natālijas Zolbergas uzdevums ir pārvērst Lauru par sievišķīgu un izsmalcinātu sievieti.

Aleksandrs Pavlovs apņēmies pārvērst 42 gadīgo Dinu Skarpu no Liepājas. Dinas bērni ir izauguši, un sieviete apņēmusies dzīvē kaut ko mainīt. Darbs viņai ir apnicis, patstāvīgas attiecības nekad nav bijušas. Pēc modes mākslinieka Pavlova domām, Dina ir valdonīga un viņai ir stingrs redzējums, ko vēlas un ko nevēlas ģērbt mugurā. Sievietei, pēc Aleksandra Pavlova vārdiem, pat paliks “slikta dūša” no viņa piedāvātajiem apaviem!

Taču īpašs pārsteigums būs redzes korekcija Dr. Solomatina acu centrā.

Stiliste Žanna Dubska pārvērtīs Dainu Svarinsku – jauno māmiņu, kurai tuvojas apaļa jubileja. Viņa savos 30 gados vēlas izskatīties sievišķīgi. Pārvērtību šova dalībniece atklāj, ka vīrs kļūst par lielāku modes dāmu nekā viņa pati. Žanna Dubska to ir apņēmusies labot.

Foto