Pirmā sieviete, kura atzīstas: TV3 pārvērtību šovs nemaina dzīvi

29 komentāri
Pirmā sieviete, kura atzīstas: TV3 pārvērtību šovs nemaina dzīvi
Foto no Ivetas Sirmās privātā arhīva

TV3 šova ”Gatava pārvērtībām” gaitā imidža maiņu piedzīvoja 60 dažādas Latvijas sievietes. Kamēr vairums portāla Skaties.lv uzrunāto dāmu ir sajūsmā par modes ekspertu veikumu, noslēguma raidījuma varone Alla Iļjina (fotogrāfijā pa kreisi) neslēpj, ka no pasākuma gaidījusi ko vairāk.

”Pozitīvo sajūtu ziņā mans gadījums nav spilgtākais. Diemžēl sanācis, ka īsti neesmu apmierināta ar pārvērtību rezultātu,” sarunā ar portālu Skaties.lv atzīst Alla. Kā vienu no lietām, kas nav patikusi, viņa izceļ frizūru, pie kuras tikusi šova laikā.

”Protams, pārvērtības sievietēm ir nepieciešamas. Bet es nebūšu gadījums, kad pēc šova dzīve ir krasi mainījusies. Neesmu izmainījusies ne iekšēji, ne ārēji. Viss ir vecajās sliedēs. Esmu sapratusi, ka, lai varētu nopirkt sev apģērbu, kas būtu manam uzņēmuma vadītājas statusam piemērotāks, man ir vairāk jāpelna.

Foto: Alla pēc šova filmēšanas

No pasākuma gaidīju vairāk. Cerēju, ka man pastāstīs, kas tiešām piestāv manam augumam, manām īpatnībām. Tas, ko Natālija ieteica, es uzskatu, ir ļoti subjektīvi un dažām lietām es arī nepiekrītu.

Bet beigās gala rezultāts sanāca vairāk vai mazāk labs” klāsta Alla, kura ”Gatava pārvērtībām” pieteicās pati.

Vairāk par Allas gaitām šovā lasi šeit!

39 gadus sieviete atzīst, ka dalībai šovā bijusi arī pozitīvā puse.

”Tā bija interesanta pieredze, iepazīti jauni cilvēki, jauni draugi, jo ar meitenēm, ar kurām bijām kopā šovā, ļoti sadraudzējāmies un neesam kontaktus pazaudējušas,” atklāj Alla.

Pēc raidījuma, kas TV ekrānos bija trešdienas vakarā, aktivizējušies arī Allas paziņas un draugi. ”Saka, ka viss bija baigi forši un izskatos ļoti labi,” teic Alla.

Foto: Alla un pārējās dāmas TV3 šovā

TOP komentāri

 • Zane
  +7 +7 0

  Zane

  Visas sievietes pelnījušas būt koptas un labās drēbš, tikai pie LV apstākļie reti kura to var atļaties. Kā redzma pat uzņēmuma vadītājai tas nav pa kabatai
 • jans
  +6 +6 0

  jans

  Ak sievietes ..kad vienreiz sapratīsiet ja gribi labi izskatīties nav jānošpaktelējas un jāvelk ko nevar atļauties .šovu skatos un redzu cik briesmīgi viņas nopindzelē un izkrāso. Ikdienā vienkāršs grims un apģērbs daudz labāk izceļ sievietes personību. Ja sevi nekopj visu laiku tad nekādi šovi nepalīdzēs.
 • Tiesa
  +4 +4 0

  Tiesa

  Šova mērķis ir panākt pēc iespējas šokējošāku rezultātu, bet nevienu neinteresē tas, kas notiek pēc šova...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl