Piecu bērnu mamma Līga atklāti par dzīvi pēc ”Gatava pārvērtībām” un to, kā nesabrukt šķiršanās sāpēs

3 komentāri
Piecu bērnu mamma Līga atklāti par dzīvi pēc ”Gatava pārvērtībām” un to, kā nesabrukt šķiršanās sāpēs
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Šonedēļ TV3 ar trešo sezonu atgriezās iemīļotais šovs ”Gatava pārvērtībām”. Pēc pirmā raidījuma noskatīšanās viennozīmīgu skatītāju sajūsmu izpelnījies stilistes Žanna Dubskas paveiktais – viņa saposa piecu bērnu māmiņu Līgu Vizbuli no Engures.

45 gadus vecā Līga, kura ikdienā strādā par istabeni, pēc šķiršanās no vīra strauji zaudēja svaru – sieviete nometa 15 kilogramus un no XL apģērba izmēra ir nokritusies uz XS izmēru. Sieviete ar savu stāstu apbūra visus stila ekspertus, taču savas pārvērtības viņa uzticēja Žannai Dubskai, kura apņēmās Līgu no veiksmīgas meitenes pārvērst veiksmīgā sievietē.

Rezultātā piecu bērnu mamma TV ekrānos uzmirdzēja elegantā tēlā ar ”odziņu” – viņa tika saposta sarkanās biksēs, mētelī un zābakos. Kā Līga piedzīvoja imidža maiņu soli pa solim, skaties šeit!

Līdz vispārējai sajūsmai nedaudz pietrūcis

Līgas jaunais imidžs daudz pozitīvu atsauksmju guvis pārvērtību šova skatītāju lokā. Divus mēnešus pēc filmēšanās šovā arī pati Līga dalās iespaidos.

”Man patika. Tēls bija pilnīgi citādāks. Tā kā matu krāsošanu vai griešanu es negribēju, frizierīte mainīja to, ko viņa varēja izdarīt. Manuprāt, rezultāts bija ļoti labs. Arī sarkanajai krāsai apģērbā nebija ne vainas. Viss bija ļoti labi. Bet pilnīgi godīgi teikt, ka par visiem simt procentiem man patiktu, es nevarētu,” pēc šova Skaties.lv atklāj Līga.

Viņa paskaidro, kas pietrūcis līdz simtprocentīgam apmierinājumam: ”Es varbūt biju domāju, ka būs kleita, kaut kas daudz sievišķīgāks, nevis bikses. Bikses es valkāju ikdienā.”

Jautāja, ko no Žannas padomiem stila veidošanā Līga ņēmusi vērā, veidojot savu tēlu pēc pārvērtību šova, sieviete teic, ka pagaidām tie īpaši nav noderējuši: ”Vēl ir ziemas sezona un pat nav īsti sanācis laika pa veikaliem pašiverēt un kaut ko piedomāt.”

Līgas tuvinieki pārvērtības novērtējuši pozitīvi ne tikai TV ekrānā, bet arī dzīvē.

”Visi atzina, ka tēls radīts ļoti spilgts, krāšņs un sievišķīgs. Pārsvarā visiem patika, bet bija izņēmumi. Mamma uzreiz pateica, ka frizūra galīgi nepiestāv. Bet tā visi radi un draugi priecājās – ir burvīgi un novēlēja tā turpināt.

Pēc raidījuma parādīšanas ļoti daudzi rakstīja labus vārdus, vēlēja izturību, spēku. Novērtēja arī manu drosmi un uzdrošināšanos piedalīties šajā projektā.

Ņemot vērā situāciju, kāda man bija (šķiršanās no vīra – red.), es nodomāju, kāpēc ne? Tas prasīja drosmi – parādīt, ka es to varu. Un man ir jāvar un jāiet tālāk un jācīnās par sevi un par visu šai dzīvē.

Pieteikšanās un piedalīšanās šajā šovā arī ir zināma saņemšanās un uzdrīkstēšanās kaut vai sev ko pierādīt, jo es nekad neko tādu nebiju mēģinājusi un darījusi,” stāsta Līga.

Ir ļoti jātic, ka viss notiek tikai uz labu

Nepadošanās un optimisms Līgai ļāvis pārdzīvot grūto laiku, kad no ģimenes aizgāja vīrs. Šova atlasē Līga akcentēja savu moto – viss, kas notiek, notiek uz labu, pat ja jāšķiras no vīra.

”Ir ļoti jātic, ka tā tas ir. Jo citādāk nevar. Ir bērni, par kuriem jācīnās, jādzīvo, jādomā un kuri jāuztur. Nevar padoties! Nav variantu! Vari īsu brīdi papīkstēt, ka viss ir slikti un grūti, bet tam ir jātiek pāri un jādzīvo tālāk.

Bērniem mamma ir vajadzīga laimīga, priecīga un starojoša. Nevar rādīt slikto piemēru, ka tu padodies tikai tāpēc, ka dzīvē kaut kas nav palaimējies un kaut kas nav sanācis,” saka TV projektā iepazītā māmiņa.

Līgas gadījumā saņemšanās bijusi bērnu dēļ, bet, no otras puses, bērni motivējuši nenolaist rokas: ”Grūtajā laikā, kad šķīrāmies, mani lielākie bērni bija ļoti liels atbalsts. Ar saviem zvaniem, šķiet, biju brīžiem apnikusi, bet tāpat viņi mani uzrunāja un visā atbalstīja.”

Šovā iepazītā sieviete ir mamma pieciem bērniem – vecākajai meitai ir 28 gadi, vecākajam dēlam – 21 gads, vidējai meitai drīzumā būs 18 gadu, jaunākajiem puikām ir 10 un 12 gadu.

Nesen Līga uzsākusi jaunas attiecības, tādēļ stiliste sievietes ārienē nevēlējās veikt kardinālas izmaiņas.

Par Žannas paveikto Līgas mīļotais bijis gandarīts: ”Viņam patika. Vienīgais nosacījums bija, ka matus nedrīkst griezt, jo viņam patīk, ka tie ir garāki. Protams, kopējais tēls viņam patika. Es uzreiz tajā pašā vakarā pēc filmēšanas aizsūtīju bildes un tika akceptēts, kas ir skaisti un burvīgi.”

Kā smej pati Līga, dalība šovā bijusi tikai sākums pārmaiņām viņas dzīvē – tuvāko mēnešu laikā viņa mainīs dzīves vietu un arī darba vietu.

Skaties šovu ”Gatava pārvērtībām” trešdienu vakaros pulksten 21.00 kanālā TV3!