4 komentāri

Iveta Sirmā ir šova ”Gatava pārvērtībām” sezonas atraktīvākā un izmēros lielākā dalībniece. Pēc pārvērtībām, pirmo reizi ieraugot sevi spogulī, sieviete ļāvās prieka asarām.

Stiliste Natālija Zolberga pārvērtībām bija izvēlējusies pārvedēju Lāsmu Doniņu no Saldus, kura tikko nosvinējusi 50 gadu jubileju un sudrabkāzas.

Apkārtējie parasti sakot, ka Lāsma ģērbjas neatbilstoši savam vecumam. Sieviete pati ar apģērba palīdzību gribēja radīt sievišķīgas formas jeb pieaudzēt apjomiņu. Natālijai patiesi izdevies pierādīt, ka arī Lāsmas augumam iespējams piemeklēt sievišķīgi tērpu.

Stiliste Žanna Dubska šodien veidoja jaunu stilu Evijai Viļnovičai no Jelgavas, kuru pārvērtībām pieteicis vīrs, kurš vēlas lai sieva izskatās sievišķīgāka un neģērbjas kā bērns. Evija spēlē vijoli un dzied, tādēļ viņa gribēja saprast, kā jāizskatās skatuves māksliniecei.

Tagad sieviete no drūmas tumšmates kļuvusi par seksapīlu gaišmati.

Foto: Lāsma, Evija un Iveta TV3 šovā

TV3 šova dalībniece publiski piesaka karu bulciņām

Modes māksliniekam Aleksandram Pavlovam šoreiz bija trāpījusies sezonas atraktīvākā un izmēros lielākā dalībniece. Iveta Sirmā ir īsts spridzeklis, tomēr dāma, pašas vārdiem runājot, vizuāli izskatās pēc pelēkas egles.

Tādēļ Aleksandra uzdevums bija panākt, ka Ivetas atraktīvais raksturs parādās arī viņas vizuālajā tēlā.

Tagad viņa kļuvusi par košu ziedu.

”Jūs esat jauks cilvēks,” par paveikto Iveta saka paldies Pavlovam.

Video: šova 19. raidījums

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl