”Pie friziera knapi turēju asaras.” Pārvērtību šova Zane sašutusi par stilistu paveikto; ko saka Žanna?

39 komentāri
”Pie friziera knapi turēju asaras.” Pārvērtību šova Zane sašutusi par stilistu paveikto; ko saka Žanna?
Ekrānuzņēmums

25. aprīļa vakarā kanālā TV3 varējām vērot dāmu pārvērtību šovu ”Gatava pārvērtībām” 11. sēriju, kurā viena no galvenajām varonēm bija 36 gadus vecā Zane Circene no Lielvārdes. Atšķirībā no iepriekšējām dāmām, kas startējušas šovā, viņu nemaz nav apmierinājis, ko stiliste Žanna Dubska izdarījusi ar viņas ārējo veidolu.

“Es izskatījos vecāka, nevis jaunāka”

Zane ir no Lielvārdes, bet savas ikdienas gaitas aizvada Varakļānos. ”Gribēju aizmukt no visiem un izbaudīt klusumu,” portālam Skaties.lv pastāstīja viņa, kura ”Gatava pārvērtībām” pieteikusies, jaunu iespaidu mudināta, taču rezultāts ne tuvu nebija tāds, kādu viņa gaidīja…

”Šausmīgi! Galva tika spilvenā ierakta. Varēja redzēt atšķirību starp to Zani, kas stājās stilistu komandas priekšā atlasē, un to, kas atrādījās spogulī šova beigās. Es izskatījos vecāka,” portālam Skaties.lv pastāstīja viņa. ”Tas, kas sanāk tur beigās, nav mana ikdiena. Tā ir kā loma seriālā. Ja godīgi, es nākamajā dienā nekur nebiju liekama,” nopūšas Zane.

Dāma pēc tam atkrāsojusi atpakaļ savu ierasto matu krāsu, jo gan frizierim, gan stilistei teikusi, ka viņai nepatīk ne krāsa, ne matu garums. ”Es visu laiku atkārtoju, lai negriež nost, man neder īsi mati. Man pēc dažām nedēļām jāiet uz kāzām, kā es viņus savākšu!? Māsīca gan saka, viss bija labi, bet es viņai neticu,” smejot nosaka viņa.

Gaidīs, kamēr mati ataugs

Frizētava nebija vienīgā vieta, kur Zanes un Žannas domas nesakrita. ”Arī, meklējot apģērbu, es skaidri un gaiši teicu, ka, manuprāt, man labāk piestāvētu kleita, bet tika piemeklētas bikses. Kāda jēga, ja mani pat neuzklausa!?”

Šova sērijā arī no malas varēja redzēt, ka Zane nav īpaši apmierināta ar to, kas notiek ap viņu, kas sakāpināja kamolu kaklā. ”Es jau visu filmēšanas laiku zināju, kā izskatos. Sēžot pie friziera, vispār knapi turēju asaras…”

Tagad Zanei nekas cits neatliek kā gaidīt, kad mati ataugs. ”Ikdienā esmu pasākusi nēsāt cepuri vai arī, lai savāktu matus, izmantoju sprādzi,” tā viņa. Taču ir arī labais, ko viņa sev no šova paņēmusi līdzi, iespējams, uz visu dzīvi: ”Nepārprotiet, es neturu ļaunu prātu uz Žannu. Mums vienkārši nesakrita domas par to, kā man vajadzētu izskatīties.

Viņa gribēja uztaisīt vēl vienu Žannu. Es savukārt esmu kareivīgāka kā biju pirms tam. Tas man noteikti nāks par labu nākotnē.”

Šis ir pārvērtību šovs!

Bet ko par to visu saka stiliste Žanna Dubska, kas izvēlējās Zani par savu tās sērijas aizbilstamo? ”Šis ir šovs! Mēs rādām pārvērtības un pamācību, kā var tikt pie vizuālām izmaiņām. Katram ir subjektīvais viedoklis par to, kā vajadzētu un kā nē.

Tas, ko es gribēju Zanei izdarīt – izcelt viņas sievišķību. Viņai ir ļoti attīstīta muskulatūra plecos, rokās un kājās, un viņa nav vienīgā tāda sieviete Latvijā, tāpēc kalpoja par piemēru pārējām. Mēģinājām no viņas noņemt to brutālo melno krāsu un ieviest Zanes izskatā spilgtākas krāsas, lai gan pašai ir ļoti psiholoģiskā pārliecība, ka tieši melnais viņai piestāv vislabāk. Taču to var lauzt, un parādījām, ka var izskatīties arī krāsaini,

Ja cilvēks atnāk uz šovu, viņš atdod sevi, un mēs uz viņa rādām šīs pārvērtības,” portālam Skaties.lv skaidro Žanna, kura atzīst, ka ar dalībniekiem strādā pavisam citādāk nekā tad, ja pie viņas aiziet uz privātu konsultāciju.

”Šeit mēs rādām pārsteigumu, lai tas ir kaut kas negaidīts. Lai cilvēki uz sevi var paskatīties no cita rakursa. Atnāksiet pie manis privāti, rezultāts būs pavisam citādāks,” tā stiliste.

Raidījuma “Gatava pārvērtībām” producente Sandija Miezīte arī uzskata, ka, nākot uz televīzijas šovu, ir jāgatavojas, ka būs šovs. “Šis bija tas gadījums, kad sieviete atnāk uz šovu un nebija gatava pārvērtībām. Dace no robustas sievietes, tika uztaisīta ļoti sievišķīga.

Turklāt mēs ļoti respektējam dalībnieku vēlmes, viens no piemēriem bija Neldija, kur mēs izdarījām tā, kā viņa grib, bet laika gaitā varēja redzēt, ka nekādas lielās pārmaiņas nav veiktas. Otrs gadījums bija Aleksandram, kad viņa izvēlētā dalībniece Malda gribēja aiziet no filmēšanas laukuma, ja nogriezīs matus. Es pati esmu garo matu fane, bet šoreiz uzskatīju, viņai jādara tā, kā stilistiem šķiet pareizi, un jāšķiras no matiem.

Šoreiz Žanna parādīja, ka Zane var būt sievišķīga, bet cilvēki ir dažādi un domās dalās,” portālam Skaties.lv pastāstīja šova producente Sandija Miezīte.