Pēc “Gatava pārvērtībām” veiktās tauku atsūkšanas Elīna uzplaukusi kā puķe

4 komentāri
Pēc “Gatava pārvērtībām” veiktās tauku atsūkšanas Elīna uzplaukusi kā puķe
no personiskā arhīva

Šovā ”Gatava pārvērtībām” varējām vērot ne tikai dalībnieču stila pārvērtības, bet arī tauku atsūkšanas operāciju, kuru veica trīsdesmit četrus gadus vecajai tukumniecei Elīnai. Pēc šova Skaties.lv sazinājās ar Elīnu, lai noskaidrotu kā mainījusies sievietes dzīve pēc operācijas, vai viņa piedzīvojusi vēlamo efektu.

Pēc šova laikā veiktās operācijas Elīna piedzīvoja komplikācijas, ko nācās labot ar vēl vienas operācijas palīdzību.

”Nebija nekas nopietns, šuves slikti turējās, lai vizuāli būtu skaistāks efekts, bija  jāveic papildu operācija. Nu atkopjos pēc ķirurģiskās iejaukšanās, bet jau baudu tās augļus,” priecājas Elīna.

Sieviete vēl nav aizdomājusies par sportošanu vai speciālu ēdienkarti, lai liekais svars neatgrieztos, tas viss sekos pēc rehabilitācijas, konsultējoties ar speciālistiem.

Pateicoties rezultātam, ir pilnībā mainījusies Elīnas garderobe, sieviete izvēlas daudz pieguļošākus tērpus, augums vairāk netiek slēpts platos apģērbos.

Foto: no personīgā arhīva

”Šova izskaņā, redzētās drēbes, kuras piemeklēja eksperti, man vairāk neder, ir daudz par lielu, bet esmu jau veikalā pasūtījusi tieši tādu pašu komplektu, tikai mazākā izmērā,” smejas Elīna.

Sieviete bauda dzīvi, saņemto uzmanību, un smejoties piebilst, ka pēc gadiem desmit atkal pieteiksies kādā pārvērtību šovā, jo tad, iespējams, vajadzēs jau citas lietas, lai justos komfortabli savā ādā.

”Pēc šova noskatīšanās saņēmu daudz zvanu, uzmundrinājumu, komplimentu, telefons ”kūpēja” no ziņām. Ļoti patika sērija, patika, kā visu nofilmēja un parādīja. Baidījos no operācijas un ārsta konsultācijas laikā uzņemtā materiāla, jo nezināju, cik daudz parādīs, bet viss bija korekti,” tā Elīna.

Apsveicam Elīnu ar pārmaiņām un novēlam turpināt ziedēt kā rozei!