12 komentāri
”Pavlovs uz tā āķa ”uzķērās”.” Ivetas stāsts par bulciņām bijis izdomāts
Foto no privātā arhīva

Trešdien, 12. aprīļa, vakarā TV3 šovā ”Gatava pārvērtībām” imidža maiņu piedzīvoja sezonas atraktīvākā un izmēros lielākā sieviete – rīdziniece Iveta Sirmā. Lai iekļūtu dalībnieču trijniekā, sieviete publiski solījās turpmāk mest līkumu bulciņām. Kā viņai tagad, mēnesi pēc šova filmēšanas, veicies ar modes māksliniekam Aleksandram Pavlovam doto solījumu?

”Pusnakti negulēju. Domāju – ārprāts, aiz kauna zemē jāielien!” dienu pēc uzmirdzēšanas TV ekrānos smej Iveta un neslēpj: ”Ir jādara viss iespējamais, lai tevi paņemtu šovā. Vai nav vienalga, kādi līdzekļi tie ir?! Bulciņa, kūciņa vai kaut kas cits. Ja tas iespaido, tad lūdzu! Pavlovs uz tā āķa ”uzķērās”.

Dzīvē es bulkas neēdu. Ja nu kādu kūciņu kādreiz apēdu. Pēc tam pa virsu apēdu septiņas, astoņas paprikas. Viss kārtībā,” sarunā ar portālu Skaties.lv stāsta rīdziniece Iveta Sirmā.

Iveta ir aktīva dzīvesveida piekritēja: ”Vakaros ejam ar bērnu pasportot. Strādāju centrā, dzīvoju Pārdaugavā. No darba uz mājām vienmēr eju kājām.”

TV3 šova dalībniece publiski piesaka karu bulciņām

Foto: Iveta Sirmā pēc TV3 šova

42 gadus vecā sieviete akcentē, ka dzīvē viņa neizskatās tik apaļīga kā ekrānā. ”Mani apaļumi diezgan pārspīlēti izskatījās. Dzīvē es tik traka neesmu,” smej Iveta.

Piedaloties ”Gatava pārvērtībām”, sieviete vēlējusies paust kādu vēstījumu: ”Es izcēlu sieviešu problēmu – apaļumus. Varbūt lielie modes dizaineri sāks domāt kaut ko skaistu un krāsainu uzšūt arī seksīgām meitenēm.”

Par modes mākslinieka Aleksandra Pavlova veikumu Iveta ir sajūsmā. ”Man nereāli patīk rižā matu krāsa, es visu mūžu par tādu biju sapņojusi. Un man vienmēr ir patikušas rudens krāsas, bet es nekad tādas drēbes nevilku.

Man māsa dzīvo Anglijā, un viņa man vienā dienā raksta: ”Iveta, es tavu kleitu redzu veikalā.” Par divreiz lētāku cenu. Viņa nopirka. Un jau šonedēļ kleita ceļo pie manis uz Latviju. Man būs tieši tāda pati kleita, kādu Pavlovs ieteica,” priecājas TV3 pārvērtību šova dalībniece.

”Pie visiem dieviem!” Ivetas pirmā reakcija pēc pārvērtībām

Par šovā iegūtajiem 100 eiro sieviete plāno iegādāties skaistas, ērtas kurpes uz papēdīša vai kādus zelta auskariņus.

”Šodien iziešu uz ielas, un ja jutīšos kā zvaigzne un ja kāds skaists vīrietis uzsmaidīs, tad jau tas vien būs panākums,” ar humoru atzīst Iveta.

”Ne jau skaistumā vīrietis sievieti meklē! Ja viņam patiks mans trakais raksturs un varēs mani savaldīt, tad lūdzu, ņem tik ciet!

Skaistums ir relatīvs. Vienam patīk egles skaistums, citam – bērza, citam – vispār maijpuķītes,” spriež Iveta, kura no dzīvesbiedra ir šķīrusies.

”Es esmu brīva. Es nevaru teikt, ka pieejama, bet esmu brīva meitene, un man kāds garāmejošs skaists puisis var pasmaidīt. Varbūt atsmaidīšu,” koķeta ir Iveta.

Foto: Iveta un pārējās šova dalībnieces

TOP komentāri

 • Laila
  +4 +3 -1

  Laila

  Iveta tu esi visss labākā
  Un es zinu cik tev grūti gāja šai šova laikā.
  Turiesun lai tu vienmer būtu tik skaista
 • Tavs Vārds
  +3 +3 0

  Tavs Vārds

  Ļoti feina sieviete! Vairak tādu mums Latvijā! Uzlaboja garastāvokli vakar skatoties šovu ;)
  Lai veicas!
 • Preiļu Alīna

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl