Komentāri
Pavlova nākamais ”upuris” kā no vecmāmiņas skapja un ar garu bizi! Iepazīsties ar pārvērtību šova varonēm!
Foto: ekrānuzņēmums, Skaties.lv

Pienākusi pārvērtību šova “Gatava pārvērtībām” devītā epizode, kurā piedalīsies trīs burvīgas dāmas – ģimenes ārste Kristīne, sarkanmatīte Dzintra un vecmāmiņa 42 gadu vecumā Guna.

Iepazīsties ar pārvērtību dalībniecēm!

Kristīne Zivtiņa ir 32 gadus veca ģimenes ārste, kura atzīst, ka, rūpējoties par citiem, viņai neatliek laika pašai sev. Kristīne audzina divus bērnus un nesen ir izšķīrusies no vīra. Pārvērtību dalībniece atzīst, ka apģērbam nekad nav pievērsusi īpašu uzmanību. Uz atlasi jaunā sieviete ieradās žaketē, kura izskatās kā no vecmāmiņas skapja. Kristīnes mati allaž ir sapīti bizē. Modes mākslinieks Aleksandrs Pavlovs iemācīs Kristīnei mūsdienīga stila ābeci.

Aleksandrs saka visu, kā ir – noskaties pagājušās sērijas lielo strīdu ar vienu no pārvērtību dalībniecēm šeit!

Dzintra Vīte ir 54 gadīga sieviete, kuras vīrs ir profesionāls fotogrāfs. Sieviete vēlas laulātā drauga acīs izskatīties kā modele. Dzintrai ir skaists augums un stilistes Žannas Dubskas uzdevums ir to izcelt.

42 gadīgā Guna Lagzdiņa-Soboļeva nesen ir kļuvusi par vecmāmiņu, bet viņas skapī ir atrodamas vien minikleitas. Stiliste Natālija Zolberga parādīs, ka ir iespējams izskatīties labi ne tikai minikleitās.

Izlasi, ko Natālija Zolberga domā par latviešu sievietēm!

Foto

Lasi vēl