Pavlova kritizētā Lāsma atklāti par piedalīšanos šovā ”Gatava pārvērtībām”

5 komentāri

Populārajā TV3 šovā ”Gatava pārvērtībām” šonedēļ modes dizainers Aleksandrs Pavlovs bija pieņēmis izaicinājumu laucinieci Lāsmu pārvērst par īstu rīdzinieci. Kā pēc pārvērtībām Skaties.lv atzīst Lāsma, viņa pasākumu izbaudījusi pēc pilnas programmas.

50 gadus vecā Lāsma Bērziņa ”Gatava pārvērtībām” atlasē atzinās, ka nekad dzīvē nav lietojusi kosmētiku vai bijusi pie manikīra. Savukārt Aleksandrs Pavlovs neslēpa kritiku par Lāsmas līdzšinējo izskatu.

Pavlovs bargi kritizē Lāsmas ārieni

Daudzi šova skatītāji atzina, ka, arī dzīvojot laukos, sievietēm jārūpējas par savu izskatu un nolaišanās līdz tam, ka ārienei netiek pievērsts gana daudz uzmanības, nav pieļaujama.

”Strādāju zemnieku saimniecībā, agrie rīti un vēlie vakari fermā. Pa dienu vēl mājas darbi, jāskolo bērni un viss pārējais.

Laukos jau arī nebija kur iet – kāds pasākums tur notika vienreiz divreiz gadā. Varbūt vienreiz nedēļā aizbraucu uz pilsētu. Tā arī es izskatam daudz nepievērsu uzmanību,” par savu agrāko dzīvi laukos Skaties.lv stāsta Lāsma.

Pērnruden Lāsma kopā ar ģimeni no Valkas pārcēlusies uz dzīvi galvaspilsētā, un kā, pati atzīst, jaunie apstākļi prasījuši tiem pielāgot arī savu izskatu. Un iespēja startēt pārvērtību šovā bijis labs grūdiens.

Lāsmas ceļš un jauno tēlu modes eksperta Aleksandra Pavlova paspārnē gan sākās ar bargu kritiku. Tomēr par skarbajiem vārdiem Lāsma uz Aleksandru ļaunu prātu netur. ”Es biju ieciklējusies, ka tikai bikses jāvalkā. Domāju – uzvelk bikses un ir forši, ērti un bez problēmām.

Tagad man sāk patikt kleitas. Arī par frizūru un visu pārējo es tagad piedomāju, ejot ārā no dzīvokļa,” stāsta TV ekrānā iepazītā dāma un atzīst, ka ikdienā liek lietā arī šovā apgūtos dekoratīvās kosmētikas uzklāšanas knifiņus.

Piedalīšanās TV3 pārvērtību šovā Lāsmai bija pirmā reize dzīvē, kad tikusi tik ļoti lutināta un no visām pusēm apčubināta.

”Pārvērtības man ļoti patika, un esmu priecīga tiešām par visu un ļoti apmierināta, ka tiku šovā. Viss bija jauki un forši. Arī tuvinieki ļoti priecājas par manu jauno izskatu,” saka Lāsma.

Šova dalībniece stāsta, ka vīrs par viņas košo tēlu bijis bez valodas, bet 18 gadus vecais dēls nospriedis, ka starp sievietēm fināla iznācienā mammas nemaz nav.

Lāsmai pašai lielākais pārsteigums bijis koši sarkanie mati, lai gan pirms tam nebija slēpusi, ka sarkani mati ir viņas vēlme: ”Kad nu tādi bija, man bija nedaudz šoks.”