Pavlova kritizētā Kristīne atklāj patiesību par šķiršanos un kā mainījusies viņas dzīve pēc pārvērtībām

1 komentārs
Pavlova kritizētā Kristīne atklāj patiesību par šķiršanos un kā mainījusies viņas dzīve pēc pārvērtībām
Foto: ekrānuzņēmums

Kristīne Zivtiņa bija viena no visvairāk apspriestajām pārvērtību šova “Gatava pārvērtībām” dalībniecēm. 32 gadīgā sieviete uz atlasi ieradās žaketē, kura izskatījās kā no vecmāmiņas skapja un viņas garie mati bija sapīti bizē. Kristīnes izskats izpelnījās komentārus no modes eksperta Aleksandrs Pavlova un daudziem skatītājiem, bet nu jaunā sieviete ir gatava atbildēt uz visām negācijām.

Skaties.lv sazinājās ar Kristīni, lai noskaidrotu jaunās sievietes domas par pārvērtībām un to, vai ņēmusi vērā modes mākslinieka Pavlova dotos padomus.

Kristīne ir ģimenes ārste. Ierodoties uz pārvērtību atlasi, modes māksliniekus un vēlāk arī skatītājus pārņēma divējādas sajūtas – kā tas iespējams, ka tik jauna sieviete, kura ir pietiekami nodrošināta, pelna labu iztiku, var izskatīties tik… te nu vieta jūsu komentāram.

Kristīne atklāti stāstīja, ka, rūpējoties par citiem, viņai neatliek laika pašai sev. Kristīne audzina divus bērnus un nesen ir izšķīrusies no vīra. Aleksandrs Pavlovs, nevaldot emocijas, atklāti pateica, ka “tāda izskata dēļ var arī šķirties…” Uzzini Pavlova reakciju šeit!

Kā izrādās, jaunā sieviete ļaunu prātu ne uz vienu netur un ir priecīga, un pateicīga par pārvērtībām, kurām Kristīni pieteica draudzenes. Arī kolēģi un pacienti, kas nāk pie jaunās ģimenes ārstes atklāj, ka atbalstījuši Kristīni pie televizora ekrāniem.

Foto

Kristīne mierina savus atbalstītājus, sakot, ka klausījusi modes mākslinieka Aleksandra Pavlova ieteikumiem un ir iegādājusies jauko sarafānu, kā arī bikses, kuras nekad iepriekš nebūtu iedomājusies, ka varētu viņai piestāvēt. Tāpat Kristīne savu kosmētikas maciņu papildinājusi ar trim dažādām lūpu krāsām.

Kā Kristīne izskatījās pēc pārvērtībām?

Runājot par atvadām no garās bizes, Kristīne stāsta, ka diemžēl īsus matus veidot ir krietni grūtāk un “nav jau nekāda māksla sapīt matus bizē,” atklāj Kristīne.

Tiesa gan, jaunā sieviete vēl tikai mācās atrast “ātro” veidu, kā sapucēties.

Daudzi Kristīnes draugi un paziņas atklāj, ka Kristīne ir ļoti notievējusi, lai gan sieviete atzīstas, ka neko nav darījusi! Tieši pareizs apģērbt vizuāli padara Kristīni tievāku.

Kristīne nenožēlo, ka nonākusi Pavlova rokās, jo viņai šķiet, ka šovam ir paveicies ar visiem speciālistiem. Uz jautājumu, kā Kristīne reaģējusi uz rupjo komentāru no modes eksperta puses, Kristīne stāsta, ka aizvainojumu netur, jo Pavlovs nezina patieso stāstu. Patiesībā Kristīne bija tā, kura aizgāja no sava vīra, nevis otrādi.

“Atlasē ir jābūt nerviem,” atminas pārvērtību šova dalībniece.

Daiļā pārvērtību dalībniece stāsta, ka nekad nav bijusi augstās domās par sevi un nekautrējas teikt, ka iepriekš nav pratusi ģērbties vispār. Tagad Kristīnei ir sācies jauns dzīves posms un mēs novēlam saglabāt apņēmību pucēties!

1 komentārs