Pašmāju Džūlija Robertsa un dāma, kuru nebildina liekā svara dēļ – iepazīsties ar pārvērtību šova daiļavām

1 komentārs
Pašmāju Džūlija Robertsa un dāma, kuru nebildina liekā svara dēļ – iepazīsties ar pārvērtību šova daiļavām
Foto: ekrānuzņēmums, Skaties.lv

Klāt trešdiena, kas nozīmē, ka iemīļotais pārvērtību šovs “Gatava pārvērtībām” priecēs skatītāju sirdis jau šovakar kanālā TV3 plkst. 22.30.

Skaties.lv lasītājiem ir tā lieliskā iespēja iepazīties ar pārvērtību šova 11. sērijas zvaigznēm jau tagad!

Aleksandrs Pavlovs pārvērtībām izvēlējies 51 gadīgo skolotāju Anitu Korfu. Pirms 7 gadiem Anita vēlreiz kļuva par māmiņu, kad vecākajam bērnam bija 23 gadi. Drīz vien Anita tika arī pie mazbērniņa. Tomēr sievietei nepatīk, ka citi viņā saskata tikai vecmāmiņu. Anita vēlas izskatīties kā mamma! Aleksandrs padarīs Anitas izskatu daudz jauneklīgāku.

Natālijai Zolbergai jāsapucē piecu bērnu māmiņa Ieva Goba, kura izskata ziņā līdzinās aktrisei Džūlijai Robertsai. Ievai ir 37 gadi un modeles augums, bet arī savi kompleksi. Sieviete uzskata, ka viņas pleci ir pārāk plati, bet gurni pārāk šauri.

Žanna pārvērtībām izvēlējusies Līgu Lisovsku, kurai ir 31 gads un sapnis par kāzām. Kad Līga gaidīja bērniņu, draugs viņu bildinājis, bet pēc bērna piedzimšanas sieviete pieņēmusies svarā par 20 kg un nu draugs sola precēt tikai tad, kad izredzētajai atkal derēs saderināšanās gredzens. Līga cer, ka līgavainis, ieraugot jauno izskatu, nopirks jaunu gredzenu. Vairāk par Līgas pārdzīvojumiem lasi šeit!

Foto

1 komentārs