No skolotājas par huligāni un “mūžīgās līgavas” lāsta laušana – aplūko pārvērtību dalībnieču jauno ampluā

1 komentārs
No skolotājas par huligāni un “mūžīgās līgavas” lāsta laušana – aplūko pārvērtību dalībnieču jauno ampluā
Foto: ekrānuzņēmums

Pārvērtību šova “Gatava pārvērtībām” 11. sērija nesa dažādus pārsteigumus – gan atlasē, gan dāmām, ieraugot sevi spogulī.

Modes eksperti, kā allaž, atklāja savas pārdomas par pārvērtību rezultātiem.

Aleksandrs Pavlovs līdz nepazīšanai pārvērta 51 gadīgo skolotāju un 7 gadus vecās meitiņas mammu Anitu Korfu. Pats Aleksandrs atzinis, ka Anitas stils tagad ir  provokatorisks (smagi zābaki, leoparda jaka, “kepons”) un nedaudz huligānisks. Tieši tas palīdz Anitai izskatīties par desmit gadiem jaunākai. Aleksandrs ikvienam iesaka nešaubīties par savu izskatu un nebaidīties eksperimentēt.

Pavlovs ar saviem komentāriem mēdz būt skarbs. Uzzini viņa lamu “upures” Kristīnes Zivtiņas atbildi!

Stiliste Natālija Zolberga savai izraudzītajai pārvērtību dalībniecei Ievai Gobai, piecu bērnu māmiņai, kurai ir vien 37 gadi, palīdzēja no siltajiem toņiem pāriet uz vēsajiem toņiem. Stiliste atzīst, ka ar Ievu bija vienkārši strādāt, jo pati daudz ko sapratusi, bet mazāk uzdrošinājusies izmēģināt ko jaunu. Natālija vēlējās Ievu padarīt vieglāku, gaisīgāku. Lai ir maigi un ērti.

Izlasi Natālijas Zolbergas viedokli par latviešu sievietēm!

Žanna Dubska pārvērtībām izraudzījās mūžīgo līgavu Līgu. Stiliste atklāj, ka viņa vēlējās Līgai izveidot pārsteidzošu imidžu, lai topošais vīrs beidzot saprot, ka viņa ir seksapīla. Līgai ir skaistas kājas un Žanna tās izcēla. Līga piemērīja gredzentiņu un tas Līgai derējis kā uzliets!

Foto

Video

1 komentārs