No bērna par izsmalcinātu sievieti un patiess šoks, ieraugot sevi spogulī – pārvērtību šovs turpina priecēt

14 komentāri
No bērna par izsmalcinātu sievieti un patiess šoks, ieraugot sevi spogulī – pārvērtību šovs turpina priecēt
Foto: ekrānuzņēmums

Aizvadīta vēl viena trešdiena, kurā trīs laimīgās un pārvērtību alkstošas dāmas piepildīja savu sapni! Modes eksperti TV3 raidījuma “Gatava pārvērtībām” dalībnieces pārvērtuši līdz nepazīšanai!

Izlasi, ar kādiem stāstiem dāmas ieradās uz pārvērtībām!

Aleksandram Pavlovam patīk gala rezultāts – 37 gadus vecā Aija pati sevi nepazīst, no sākuma baidījās, ka viņas mati tika nogriezti pārāk īsi, tomēr rezultāts ir lielisks. Pirms tam Aija ģērbās vien melnas krāsas apģērbā, bet modes mākslinieks Aleksandrs Pavlovs ieteica rudenīgas krāsas, jo tās piestāv Aijas zaļganbrūnajai acu krāsai.

Aleksandra skarbais viedoklis par latviešu sievietēm

“Tā esmu es? Smuki!” Tie bija 28 gadīgās Ingas pirmie vārdi. Inga vēlējās izskatīties vecāka, jo atzina, ģērbjas bērnišķīgi. Pēc pārvērtībām Inga jūtas labi un stiliste Natālija Zolberga ir lepna, ka viņai izdevies Ingu ietērpt svārkos.

Natālija Zolberga: Latviešu sievietes izskatās nomocītas!

Žanna Dubska pārvērtībām izvēlējās 49 gadīgo Daci, kura reiz sabojājusi savu veselību, strādājot par pavāri. “Tā ir mana zvaigžņu stunda,” atzina Dace. Žannai izdevās piemeklēt Daces rozā krāsu un uzsvēra, ka viņai beidzot jāatbrīvojas no melnas krāsas apģērba. Tagad Dace sāks jaunu, gaišu un ļoti rozā dzīvi!

Foto

Video

TOP komentāri

 • Dace
  +9 +9 0

  Dace

  Kā mani tracināja dizaineres Žannas pretīgais komentārs sievietei ,kura sevi prezentēja,kurai bija kuperoza sejas āda!Tā nosmīkņāšana un komentārs,ka tas nekas nav..bez maz ko viņa atnākusi...
  Tad vajadzeja noteikt kādiem cilvēkiem tieši jāpiesakās,lai stila konsultanti nevarētu vel vairāk pazemot cilvekus.Fui.
 • Zane
  +8 +8 0

  Zane

  Atvainojos, bet domas taču izteikt drīkst? Ievas pārvērtības patika daudz labāk, šajā raidījumā tā sieviešu izvēlēšanās ir aizvainojoša, tās kurām tiešām vajag pārvērtības, tās neņem. Vakar tās kārnās sievietes uztaisīja vēl drausmīgākas, kā viņas izskatījās iepriekš, bet apļo uztaisīja vēl apaļāku! Vecākajai sievietei rozā lūpu krāsa uz lūpām un vaigiem viņu padarīja vulgāru, jaunā ar spilgtajām lūpām izskatījās briesmīgi! Man nepatīk kā sievietes pārvērš vecā modes māksliniece, kura pārspīlē ar ,,seksapīlu'', par kuru viņa katru reizi pati jūsmo!
 • Hei
  +7 +6 -1

  Hei

  Man nepatika 28 gadus vecās sievietes tērps un vistrakāk izskatījās īsās zeķes kurpēs, vai arī es kaut ko nesaprotu?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl