Nespēj valdīt asaras: “Gatava pārvērtībām” aizvadīts īpaši emocionāls raidījums

1 komentārs
Nespēj valdīt asaras: “Gatava pārvērtībām” aizvadīts īpaši emocionāls raidījums
Ekrānuzņēmums

Lai arī uz redzes korekcijas lāzeroperāciju Ilzi Zandari nācās ilgi pierunāt, sasniegtais rezultāts atspēkoja visas šaubas. 46 gadus vecā liepājniece nespēja valdīt prieka asaras.

“Vēlos dāvāt laiku sev, mīlēt sevi. Dažkārt šķiet, ka viss notiek, bet bez manis. Ka esmu iesprūdusi tādā kā čaulā,” piesakot sevi pārvērtībām, stāstīja Ilze.

“Man ir liels mērķis, pie kā arī strādāju – uz savu 50 gadu jubileju vēlos nosēsties špagatā,” atklāja liepājniece. Stiliste Žanna Dubska nespēja valdīt ziņkāri: “Cik tālu tad tagad ir?” Ilze to labprāt arī uzreiz nodemonstrēja, iegūstot arī stilistes apstiprinājumu pārvērtībām.

To ietvaros Ilzei tika veikta arī redzes lāzeroperācija. Tās tūlītējais rezultāts šova dalībnieici pārsteidza – Ilze nespēja valdīt prieka asaras. “Pasaule ir krāsaināka un dzīve ir skaistāka bez brillēm,” viņa atzina.

Tikmēr modes mākslinieks Aleksandrs Pavlovs sapucēja sociālo pedagoģi Tatjanu Jermaku (49), kura šovam bija pieteikusies, lai mainītu vizuālo tēlu tā, lai kalpotu par paraugu jauniešiem.

Modes dizainere un grima māksliniece Natālija Zolberga dalījās padomos, kā pareizi apģērbties maza auguma īpašniecēm, savā paspārnē ņemot 1,54m garo Anitu Frīdvaldi.