“Negribu izskatīties kā veca nāra!” “Gatava pārvērtībām” dod otro jaunību spriganai kundzītei

2 komentāri

Vēl viena “Gatava pārvērtībām” sērija aizvadīta, un vēl par trim priecīgākām dāmām Latvijā vairāk. Šoreiz pie pārvērtībām tika divas mammas un pensionēta kundzīte, kas iepriecināja ģimenes locekļus un draugus.

“22, bet izskatos uz 30!”

Kā pirmā šovakar tika izvēlēta 22 gadus vecā divu bērnu mamma Krista. “Uz šovu nācu, jo vēlos atrast savu stilu. Man ir ļoti grūti pašai sev atrast apģērbu,” šova “Gatava pārvērtībām” žūrijai stāsta Krista. Pašlaik viņa ir bērnu kopšanas atvaļinājumā, bet pirms tam strādājusi veikalā par kasieri.

Aleksandrs Pavlovs uzskata, ka Kristai palīdzēt nevarēs, jo bērnu audzinās vēl divus gadus, un pati jaunā mamma būs jau aizmirsusi visus padomus, bet viņa kolēģe Žanna Dubska tomēr uzņēmās rūpi par meitenes izskatu.

Īsāki mati, sarkanās krāsas dominance apģērbā un augstpapēžu kurpes – Krista spoguļa priekšā mainījās līdz nepazīšanai, kas noteikti jaunās mammas dzīvē dos otru elpu.

Briedumu vēlas sagaidīt skaista

Sākumā apģērbs jeb krasa ikdienas stila maiņa, tad Pavlovs ķērās pie jaunu briļļu izvēles, bet pēc tam abi devās pie friziera un kosmitoloģes, kas Airai gala iznākumā deva otro jaunību.

Laiks vizuālajām izmaiņām

“Kādu laiku dzīvoju viena pati ar dēlu un aizmirsu par sevi, izvairījos no sabiedrības līdz brīdim, kad sapratu, ka negribu tā dzīvot. Satiku cilvēku, tagad dzīvoju Salaspilī, esmu kā persona mainījusies, ieguvusi jaunu darbu, bet pietrūkst pēdējais – ārējais izskats, un to gribētu mainīt,” šova stilistiem par sevi stāstīja 36 gadus vecā mamma Nelda Ķiece.

Nevarētu teikt, ka dāma nav strādājusi pie tā, lai sevi mainītu. Tieši pretēji – gan frizūras savā laikā mainītas, gan arī pie stiliņa piestrādāts. “Bet visu laiku attopos pie šī [norāda uz sevi]. Pelēkā pele,” tā Nelda. Viņu šajā raidījumā līdz nepazīšanai pārvērta Natālija Zolberga.

Lai gan abas ar Natāliju gala iznākumā nonāca pie slēdziena, ka Nelda ar jauno izskatu ieguvusi sev klāt pāris gadus, taču mūsu trešā šīsdienas varone par to nepārdzīvoja, bet gan tieši pretēji: “Tāds jau bija plāns – no meitenīgā uz sievišķīgo!” Parasti dāma ģērbjas tumšos toņos, bet stiliste viņas dzīvē ienesa arī citas krāsas. Vai viņa to liks aiz auss arī ikdienas skrējienā?

2 komentāri