”Neesmu labākais piemērs meitām.” TV3 pārvērtību šovā startē trīs bērnu mamma Baiba

2 komentāri

Trešdienas, 24. aprīļa, vakarā pie TV3 skatītājiem atkal dosies šovs ”Gatava pārvērtībām”, kurā vizuālās pārmaiņas piedzīvos trīs Latvijas sievietes. Viņu vidū arī trīs bērnu māmiņa Baiba.

34 gadus vecā trīs bērnu mamma Baiba Medvede nevēlas, lai viņas meitas ņemtu sliktu piemēru un staigātu džinsos un džemperītī, kā to šobrīd dara viņa pati. Nu Baibas jaunais tēls un meitu nākotne ir stila un modes lietpratējas Žannas Dubskas rokās.

”Nesaprotu, kas ir noticis, jo līdz galam neticēju, ka kaut kas tāds var atgadīties arī manā dzīvē – kaut kas ārpus ikdienišķā, kaut kas nebijis,” prieku par iekļūšanu šovā neslēpa Baiba.

Pārvērtību šova 13. raidījumā vizuālas pārmaiņas piedzīvos arī Līga Pāvile, kuras ikdiena galvenokārt paiet, braucot automašīnā darba pārbraucienos no Rīgas līdz pat Daugavpilij. Viņas garderobē atrodami vienkārši un ērti apģērbu komplekti, bet, kā atzīst pati Līga, viņa vēlētos sevi redzēt sievišķīgāku. Ieviest pārmaiņas viņas skapī palīdzēs dzīvesstila blogere Maija Armaņeva.

Savukārt modes dizainers Aleksandrs Pavlovs izvēlējās cēsnieci Daci Meņģeli, kura jau sen sapņoja piedzīvot pārvērtības.

Šovu “Gatava pārvērtībām” skaties trešdienu vakaros TV3!

Doties uz filmu sadaļu

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl