Modes ekspertes pūliņi ”Gatava pārvērtībām” izpelnās šova varones kritiku

43 komentāri

Trešdienas, 29. maija, vakarā TV3 skatītāju vērtējumam tika nodots šova “Gatava pārvērtībām” raidījums, kurā pirmo reizi projekta vēsturē vizuālas pārmaiņas piedzīvoja dvīņu māsas.

Kā ”Gatava pārvērtībām” atlasē norādīja 33 gadus vecās skolotājas Baiba un Maija, viņas ar savu ģērbšanās stilu aizkavējušās pusaudžu vecumā un pēc pārvērtībām vēlas izskatīties pieaugušākas un atbilstoši profesijai. Vairāk lasi šeit!

Baiba Bunne pārvērtības piedzīvoja stilistes Žannas Dubskas paspārnē, un modes eksperte sievietei atklāja knifiņus, kā ģērbties grūtniecības laikā.

Žanna Baibas jauno tēlu bija iecerējusi veidot izteikti sievišķīgu, tāpēc dažas diena pirms lielajām pārmaiņām sieviete devās uz matu pieaudzēšanas procedūru.

Maijas Zeilānes jauno tēlu veidoja skaistuma blogere Maija Armaņeva, kura sievietei ierādīja, kā izvēlēties skolotājas obligāto apģērbu – žaketi.

Profesionālu stilistu, frizieru un grima mākslinieku rokās dvīņu māsas piedzīvoja satriecošas pārvērtības. Maijas jaunais imidžs tika veidots atbilstoši modernas skolotājas imidžam, un viņa pārvērtības uzņēma ar sajūsmu.

Savukārt Baibai, kura drīzumā kļūs par māmiņu, Žannas bija izvēlējusies neparastu apģērba komplekts – zīda kleitu, kurai pāri pārvilkta halātkleita, kas izpelnījās Baibas kritiku. Savukārt sievietes atzinību saņēma frizieru darbs – garie, pieaudzētie mati.

Dubska atzina, ka Baibas tēls veidots īpaši moderns: ”Uzreiz var pateikt, ka 21. gadsimta sieviete, 2019. gada izlaidums.”

Tāpat Žanna neslēpa, ka vēlējusies pārspēt kolēģi Armaņevu: ”Protams, man gribas, lai no māsām viņa ir krutāka.”

Pēc šova Žanna izskaidro, kādēļ Baibas jauno tēlu veidoijusi tik fifīgu

Modes dizaineris Aleksandrs Pavlovs ar pārvērtībām iepriecināja skolotāju no Siguldas, 44 gadus veco Inonantu Milleri. Sieviete ir sarakstījusi divus dzejoļu krājumus, bet, lai tos prezentētu, viņa vēlējās gan citu matu griezumu, gan arī iemācīties atteikties no melnās krāsas, kas dominēja viņas garderobē.