”Mēs gribam beidzot apprecēties.” Ekrānā iepazītā Ingrīda atklāj laimīgas kopdzīves noslēpumu

TV3 šovā ”Gatava pārvērtībām” ierasti par īpaši emocionāliem brīžiem izvēršas sieviešu atkal redzēšanās ar saviem tuviniekiem. Pagājušajā nedēļā daudzus skatītājus saviļņoja TV ekrānos iepazītās Ingrīdas skūpsts ar mīļoto Juri.

56 gadus vecā Ingrīda Bernšteine TV3 šovā ”Gatava pārvērtībām” piedzīvoja imidža maiņu stilistes Žannas Dubskas paspārnē, kas izpelnījās šova fanu uzmanību. Bez daudzu televīzijas skatītāju ievērības nepalika arī sirsnīgā buča, ko Ingrīdai pēc pārvērtībām veltīja dzīvesbiedrs.

Ingrīdas atklātais stāsts par “Gatava pārvērtībām” piedzīvoto

Kā pēc ”Gatava pārvērtībām” Skaties.lv atklāj Ingrīda, bučas ir pāra ikdiena: ”Mēs no rītiem ejam ar buču ārā un vakarā esam laimīgi satikušies. Bez bučas no mājas nedrīkst iziet!”

Lai arī Ingrīda un Juris kopā dzīvo jau 21 gadu, savas attiecības viņi oficiāli nav reģistrējuši.

”Kaut kā vienmēr atliekam. Bildinājums gan ir bijis. Tas bija tik interesanti! Meitai Ievai bija 9. klases izlaidums, mājās bija ļoti daudz cilvēku sanācis. Viņš bija gredzentiņu ielicis šampanieša glāzē. Visi tādi priecīgi, smaidīgi… Man šampanieša glāze bija jāizdzer. Labi, dzeru tukšu un glāzē atradu gredzentiņu. Tas bija ļoti patīkams mirklis,” atminas TV ekrānā iepazītā sieviete.

”Tagad mēs beidzot to gribam izdarīt – apprecēties,” atzīst Ingrīda.

Abi ir pazīstami kopš 1969. gada, kad mācījušies vienā skolā, tomēr vēlāk dzīve katru aizvedusi uz savu pusi. Pēc vairāk nekā 30 gadiem abi atkal satikušies. ”Viņš ienāca veikalā, mani nepazina. Es laikam tik ļoti biju izmainījusies. Un tā viss sākās – mūsu iepazīšanās un kopdzīve,” stāsta šovu dalībniece.

Saskanīga un laimīga pāra iespaidu Ingrīda un Juris atstāja jau TV3 precību šova ”Kāzu gūstā” laikā pirms trīs gadiem, kad pie vīra tika izdota Ingrīdas meita Ieva. Tolaik daudziem skatītājiem kā pārsteigums atklājās, ka Juris nav Ievas bioloģiskais tēvs.

”Ieva saka, ka mans tētis ir tas, kurš mani ir uzaudzinājis, un tas ir Juris,” meitas vārdiem runā Ingrīda.

Ingrīdas un Jura laimīgā kopdzīves pamatā ir trīs lietas: ”Mums ir mīlestība, uzticība un cieņa vienam pret otru. Izklausās ļoti ideāli, bet tā mums ir. Mēs ļaujam viens otram dzīvot, un svarīgi ir uzticēties – nedarīt otram pāri.”

Ingrīda Juri raksturo kā klusu un mierīgu, kamēr pati ir salīdzinoši enerģiskāka un aktīvāka. Tomēr ģimenes dzīvē abiem izdevies iztiek bez ķildām. Ierasti Juris no strīdiem vienkārši aiziet. ”Un es varu kašķēties ar sevi, cik vēlos,” smejas Ingrīda. ”Ja man kādreiz kaut kas uznāk, pēc piecām minūtēm jau esmu nomierinājusies.”

”Es vienmēr esmu uzskatījusi – ko Dievs ir savienojis, tam tā ir jābūt. Tā kā mums kopīgu bērnu nav, papīri nav svarīgi. Mums toties ir mīlestība – visu laiku. Reizēm tiešām jūtamies kā jaunībā, kā tikko iemīlējušies. Daudzi ir teikuši, ka neizskatās, ka mēs tik ilgus gadus jau esam kopā, mēs izskatāmies kā jaunais pāris. Esmu ļoti laimīga,” tā Ingrīda.