7 komentāri
Mani atlaida no darba ģērbšanās stila dēļ! Pārvērtību šova dalībnieces skaudrā atklāsme
Foto: ekrānuzņēmums

Jau šovakar kanālā TV3 varēsim vērot pārvērtību raidījuma “Gatava pārvērtībām” desmito epizodi. Viena no dalībniecēm atlasē diemžēl nespēja valdīt emocijas – viņa no iepriekšējās darbavietas atbrīvota ģērbšanās stila dēļ.

Anita Lielmane ir 53 gadīga pirmsskolas skolotāja, kura atlasē ieradās ar skumju stāstu – viņa domā, ka no iepriekšējās darbavietas atbrīvota, jo vadībai nav paticis viņas ģērbšanās stils.

Anita dod priekšroku visam dabīgajam, taču, lai piedalītos pārvērtībās, viņai jādod solījums stilistei Žannai Dubskai, ka modes vārdā būs gatava atkāpties no saviem principiem.

Šī ir, iespējams, viena no skaudrākajām pārvērtību šova dalībnieces atklāsmēm. Jau pavisam drīz vēro, kā Anita no dzīves nomāktās pirmsskolas skolotājas uzplauka kā skaista roze!

Foto

TOP komentāri

 • TRUE
 • gugu
  +1 +1 0

  gugu

  Es nesaprotu, vai tās sievietes pašas neprot aiziet pie friziera un uz apģērbu veikalu? Brīžam šķiet, ka speciāli noturētas bez spoguļa, šampūna un matu krāsas, lai paspilgtinātu šausmu skatu.
 • Iveta
  +1 +1 0

  Iveta

  Man patīk...skatos! Dažreiz tā var izsmieties,cilvēki mēdz būt cilvēciski atklāti un patiesi...un stilisti forši!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl