Māmiņa, kuru dēla klasesbiedri sauc par neglītu, un citi aizkustinoši stāsti šovā “Gatava pārvērtībām” jau šovakar

0 Komentāru
Māmiņa, kuru dēla klasesbiedri sauc par neglītu, un citi aizkustinoši stāsti šovā “Gatava pārvērtībām” jau šovakar
Foto: ekrānuzņēmums, Skaties.lv

Katru trešdienas vakaru kanālā TV3 raidījumā “Gatava pārvērtībām” varam iepazīties ar sieviešu stāstiem un vēlmi pēc kaut kā jauna – pilnībā jauna izskata un iekšējas pārliecības.

Iepazīsties ar “Gatava pārvērtībām” 12. sērijas varonēm!

Modes mākslinieks Aleksandrs Pavlovs pārvērtībām izvēlējies 37 gadīgo Inesi Glīzdenieci. Pirms pieciem gadiem sieviete pārdzīvojusi nejauku slimību un nu ir gatava dažādiem piedzīvojumiem. Inese valkā tikai bikses, tāpēc Aleksandra uzdevums ir padarīt viņu sievišķīgāku.

Aleksandrs Pavlovs par šova dalībnieci Kristīni Zivtiņu

Stiliste Natālija Zoberga šodien pārvērtīs 37 gadus veco liepājnieci Mariku Belēviču, kura par savu izskatu pārstājusi rūpēties pēc savas meitiņas nāves. Viņa viena pati audzina dēlu un tieši viņa dēļ ir atnākusi uz pārvērtībām. Skolā bērni esot par dēlu smējušies, sakot, ka viņam ir neglīta mamma, tādēļ Marika vēlas mainīties.

Stiliste Žanna Dubska pārvērtībām izvēlējusies Sanitu Upīti. Sanita augusi septiņu bērnu ģimenē un tā arī nav iemācījusies pucēties. Viņai ir 32 gadi un divas meitas, bet sieviete nejūtas skaista. Sanita ir veikala vadītāja, bet sava izskata dēļ izvairās no cilvēkiem. Žannas uzdevums ir ne vien pārvērst Sanitu atbilstoši viņas amatam, bet arī vainot jaunās sievietes pašapziņu.

Foto

0 Komentāru