Līvānu žiperīgā Broņislava pēc TV3 šova dalās spēcīgās atziņās par attiecībām ar vīriešiem

4 komentāri
Līvānu žiperīgā Broņislava pēc TV3 šova dalās spēcīgās atziņās par attiecībām ar vīriešiem
Foto no Broņislavas privātā arhīva

Trešdienas, 19. aprīļa, vakarā TV3 šova ”Gatava pārvērtībām” noslēgumā īpaši atplauka deju kolektīvu vadītāja Broņislava Alberinga no Līvāniem. Kādas atziņas sieviete izdarījusi pēc pārvērtību šova un imidža maiņas un vai ir gatava jaunās attiecībām?

Broņislava, kuru draugi mīļi sauc par Broņu, pārdzīvojusi divas ķīmijterapijas un uzvarējusi ļauno slimību, pirms sešiem gadiem laimīgi šķīrusies no otrā vīra.

Pēc piedalīšanās TV3 šovā sievietes jaunais imidžs atzinīgi novērtēts gan ģimenes, gan draugu lokā. Vai tas paspējis piesaistīt arī vīriešu uzmanību?

”Tagad esmu ”kruta”.” Broņislavai dalība TV3 šovā ļauj justies 15 gadus jaunākai

”Es par to nedomāju. Man ir bijušas divas laulības, abas ne diži ir izdevušās. Pati arī neesmu zelta gabals.

Es joprojām, jau sešus gadus, izbaudu to, ka varu mīlēt pati sevi, jūtos laimīga ar saviem pieciem bērniem, znotu kandidātiem un mazbērniem. Vīrietis man nav aktuāls, un es domāju, ka arī turpmāk nebūs.

Beidzot es jūtos sava laika noteicēja. Es varu nodoties saviem vaļaspriekiem – dejot, braukt uz koncertiem kopā ar bērniem, lasīt grāmatas, kas man ļoti patīk, aiziet uz pasākumu vai aizbraukt uz Rīgu patusēt. Man nav jāatskaitās par katru soli, par katru gājienu.

Man vēl ir trīspadsmitgadīgs puika, mācās 8. klasē. Mēs jūtamies labi.

Es vairs negribu nevienam ne iztapt, ne izdabāt. Es baudu savu brīvību, es jūtos ļoti laimīga. Man nevajag vīrieti, pilnīgi nevajag. Es pat nejūtu vietu, kur vīrietis manā dzīvē varētu iespraukties. Man pietiek ar maniem bērniem,” dzīves modeli sarunā ar portālu Skaties.lv klāsta žiperīgā līvāniete.

”Draudzenēm, protams, ir vīrieši. Cik paskatos, nodomāju – paldies Dievam, ka man viņa nav,” teic Broņislava. ”Nav ne jācimperlējas, ne jārēķinās. Man arī nevajag, lai mani aptekalētu. Esmu pašpietiekama.”

Foto: Broņislava pēc šova

TV pārvērtību šovam sievieti pieteikušas meitas. ”Pati nemūžam nebūtu pieteikusies,” smej Broņislava.

Pārvērtību šova iespaidā 55 gadus vecā sieviete regulāri dodas pie manikīra. ”Par saviem nagiem esmu saņēmusi pāris komplimentu.

Man ļoti patīk mana jaunā frizūra. Pati nebūtu atļāvusies matus izbalināt. Gaišie mati mani padara jaunāku bez visiem meikapiem. Tagad griezums būtu jāatjauno. Domāju, vai iet tepat, Līvānos, vai braukt uz Rīgu pie sava meistara. Katrā gadījumā to meistaru es vēl apmeklēšu.

Šo to ”pieskatos” arī ģērbšanās ziņā. Kārtējo reizi esmu pārliecinājusies un man jau visi bērni saka, ka svars jādzen nost. Vasarā iešu atvaļinājumā, tad piestrādāšu vairāk. Gribu ”nodzīt” vēderiņu,” to, kādus modes ekspertu ieteikumus viņa īsteno dzīvē, atklāj Broņa.

Foto: Broņislava un pārējās dāmas TV3 pārvērtību šovā

TOP komentāri

 • Alusmuca
  +1 +1 0

  Alusmuca

  Šovā izskatījās enerģisks sievišķis! Gan jau tie veči netika līdzi. Tādēļ labāk dzīvot vienai nekā visu laiku kādu stutēt un vilkt sev līdzu. Es ar pirms diviem gadiem izšķiros. Vienkārši apnika būtģimenes balstam. es gan neteiktu, ka jūtos laimīga, bet vieglāk ir noteikti.
 • Aiva
  0 0 0

  Aiva

  Ļoti šarmanta un drosmīga sieviete, un pārvērtības ļoti piestāv!
  Bravo! Lai viss izdodas un bērni ļoti skaisti. Esi laimīga Broņislava! :)
 • Līga
  0 0 0

  Līga

  Broņa ir viens no piemēriem, kas apliecina, ka Latvijā lietas balstās uz sieviešu pleciem.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl