Liepājniece, kura cietusi no varmācīga vīra, TV3 pārvērtību šovā uzzied kā krāšņa puķe

4 komentāri
Liepājniece, kura cietusi no varmācīga vīra, TV3 pārvērtību šovā uzzied kā krāšņa puķe
DMITRIJS SUĻŽICS, F64

Trešdienas, 1. maija, vakarā TV3 skatītāju novērtējumam tika sniegts iecienītais šovs ”Gatava pārvērtībām”, kurā ik nedēļu trīs Latvijas sievietes piedzīvo vizuālās pārmaiņas. Šonedēļ galvu reibinošas pārvērtības piedzīvoja liepājniece Antra, kura vairākus gadus cietusi no emocionālās vardarbības ģimenē.

Kā ”Gatava pārvērtībām” atlasē atklāja Antra Meisnere, viņa šovam pieteikusies pati, jo uzskata, ka vizuālās pārmaiņas viņa ir pelnījusi. Viņa deviņus gadus smagi strādājusi Vācijā, līdz pirms trīs gadiem atgriezusies Latvijā.

”Arī mana dzīve ir pavērsusies uz labo pusi. Esmu tikko izšķīrusies no vīra. Vīrs bija vācu kungs. Emocionāli, varmācīgi pieci gadi es esmu izmantota,” atklāja Antra. Vairāk lasi šeit!

Sapost Antru pieteicās stiliste Žanna Dubska, kura uzreiz lēma, ka sievietei jātiek vaļā no pelēkās peles tēla. Modes eksperte ar krāsu injekciju palīdzību Antrai piešķīra pašapziņas devu.

Skaistumkopšanas salonā Antra izbaudīja skropstu pieaudzēšanas procedūru, bet frizētavā no gaišmates kļuva par rudmati.

Kā norādīja Žanna, Antras stils tika veidots, ”lai viņa spogulītī ierauga ļoti jauku, foršu, jaunu sievieti”.

Modes mākslinieks Aleksandra Pavlovs izvēlējās ar pārvērtībām iepriecināt 47 gadus veco Daigu Zīriņu no Tukuma, kura nesen sākusi strādāt kāzu salonā par šuvējas palīgu. Aleksandrs Daigai atklāja, kā izcelt sievišķību un ierādīja, ka melnā krāsa viņas garderobē ir lieka.

36 gadus vecā Indra Gora pēc meitiņas piedzimšanas tikusi vaļā no vairākiem kilogramiem un no iepriekšējās garderobes vairs nekas nav velkams. Jaunās māmiņas vizuālais tēls tika nodots dzīves stila blogeres Maijas Armaņevas rokās. Maija Indras jauno tēlu veidoja boho šika stilā.

Skaties šovu ”Gatava pārvērtībām” trešdienu vakaros TV3!