1 komentārs
Latvijas prominences un modes gardēži novērtē Žannas Dubskas grāmatu ”Rīdzinieces noslēpumi”
Publicitātes foto

Ar šiku pasākumu un teju visu pašmāju prominento stila gardēžu klātbūtni prezentēta modes un stila lietpratējas Žannas Dubskas grāmata ”Rīdzinieces noslēpumi”. Pasākumā pie jauka pārsteiguma tika arī pati autore.

Grāmatas iedvesmotas, trīs sabiedrībā pazīstamas dāmas ļāvās stila pārvērtībām un pasākumā iejutās dažādos stilīgo rīdzinieču tēlos. Iveta Lāce demonstrēja tērpu ”rīdziniece modes pasākumā”, Ieva Adamss – ”rīdziniece dodas uz darba interviju”, savukārt Jūlija Rumjanceva – ”rīdziniece ceļo”.

Grāmatas atvēršanas svētkiem ierastos ziedus un apsveikuma vārdus šoreiz papildināja kāds pārsteigums – Žannas Dubskas iecienītā dziedātāja Jāņa Stībeļa priekšnesums. Izjustais, personīgi grāmatas autorei veltītais dziedājums un kuplais sveicēju pulks Žannu manāmi saviļņoja, palīdzot pa īstam aptvert, cik nozīmīga rīdziniecēm ir šī grāmata.

Pasākuma gaitā autore sarunā ar vakara vadītāju Maiju Silovu pārsprieda svarīgākās grāmatā izteiktās atziņas, kādēļ rīdzinieces izskatās stilīgi. Visa pamatā esot četru likumu ievērošana – rīdzinieces uzdrīkstas paust savu spilgto individualitāti, prot demonstrēt gaumi, kombinējot apģērbus, ir radošas un māk radīt iespaidu, ka viņām nemaz nav svarīgs kāds noteikts stils. Taču pats svarīgākais ir būt neatkārtojamai.

”Rīgas viesi nebeidz slavēt mūsu sieviešu stila izjūtu un prasmi skaisti ģērbties. Neviens nevar pateikt, kā radusies šī izsmalcinātā stila izjūta. Taču Žannas Dubskas grāmata palīdz saprast, kas tad īsti raksturo īstu rīdzinieci un nodefinē, kā mēs atšķiramies no pārējās pasaules sievietēm. Tā ir ļoti vērtīga informācija, kas palīdzēs stiprināt identitāti un būt vēl neatkārtojamākām,” grāmatas autores veikumu slavē t/k Spice direktore Iveta Lāce.

Apgāda ”Jumava” izdotā grāmata sastāv no vairākām atsevišķām nodaļām, kurās aplūkoti jautājumi no sieviešu ikdienas dzīves, piemēram, ”Kā rīdziniece iepērkas?”, ”Kā rīdziniece veido savu garderobi?”, ”Apģērba etiķete ofisā”, ”Aksesuāri visiem dzīves gadījumiem”, ”Visvarenā veļa” un citi.

Grāmatu papildina atbilstošs vizuālais materiāls, kā arī praktiski padomi, piemēram, kur iegādāties Latvijā darinātas rotaslietas, aksesuārus, veļu vai citas ikdienā nepieciešamās lietas.

Žannas iemaņas praksē pārbaudīt jau drīzumā tiks dota iespēja arī vairākām laimīgām dāmām. Jau 2018. gada pavasarī TV3 tiks demonstrēta ”Gatava pārvērtībām” jaunā sezona, kurā sievieteS atkal uzfrišinās jau iemīļotie modes eksperti Žanna Dubska, Natālija Zolberga un Aleksandrs Pavlovs.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl