Laiks uzplaukt pavasarim: iepazīsti ”Gatava pārvērtībām” šīs nedēļas varones!

0 Komentāru

Trešdienas, 13. marta, vakarā pie TV3 skatītājiem atkal dosies šovs ”Gatava pārvērtībām”. Jau septīto reizi šajā sezonā modes eksperti trim sievietēm atklās ceļu modes pasaulē.

Lai pārvērtības nestu paliekošu ieguldījumu sieviešu drēbju skapī, modes mākslinieki kopā ar sievietēm lielveikalā lūkos, kādas krāsas un fasoni ir piemēroti gan konkrētajam vecumam, gan auguma aprisēm.

Modes mākslinieks Aleksandrs Pavlovs ieviesīs skaidrību Sarmītes Stāmeres garderobē. 52 gadus vecās jelgavnieces ģērbšanās stilā pēc vairākiem nodzīvotiem gadiem Šrilankā ir iemaldījies austrumnieciskais stils.

”Tās bija šausmas – tur bija nevis vēderdejotāja, bet īsta čigāniete, tikai no Šrilankas. Viņa nebija līdzīga latvietei pat necik. Tikai runā latviešu valodā,” Sarmītes stilu kritizē Pavlovs.

Sīvā cīņā par iespēju pārvērst 35 gadus veco Viktoriju Soldatenko uzvarēja stiliste Žanna Dubska. Viktorija pieteicās pārvērtībām, jo pēc 13 gadiem laulībā vēlas atsvaidzināt attiecības ar vīru.

Pārvērtību šova atlasi izturēja arī 41 gadu vecā uzņēmēja Inese Priede no Vecumniekiem. Enerģiskā sieviete vēlas uzplaukt tāpat kā roze viņas ziedu veikalā.

Seko līdzi ”Gatava pārvērtībām” varoņu gaitām ik trešdienu plkst. 21:00 TV3!

0 Komentāru