1 komentārs
Lai mirdzums, kas nav acīs, parādās kopējā tēlā! Pārvērtību eksperti kārtējo reizi paveic neiespējamo
Foto: ekrānuzņēmums, Skaties.lv

Spogulīt, spogulīt, saki man tā – kura no pārvērtību dalībniecēm ir visskaistākā? “Gatava pārvērtībām” desmitā sērija noslēdzas ar patīkamu pārsteigumu ikvienai no dalībniecēm!

Lūk, ko pārvērtību eksperti paši saka par pārvērtībām!

Iepazīsties ar skaistajām pārvērtību dāmām!

Stiliste Žanna Dubska dzīves nomāktajai Anitai vēlējās radīt spīdošu tēlu – lai tas mirdzums, kas nav acīs, parādās kopējā tēlā. Žanna pārvērtību dalībnieci padarīja gaišu – tādā veidā pārvēršas ne tikai ārējais izskats, bet arī dzīve.

Izrādās, Anita no iepriekšējās darba vietas atstādināta nepiemērotā izskata dēļ! Vairāk par Anitas skaudro atzīšanos lasi šeit!

Stiliste Natālija Zolberga atklāja topošajai kuģa kapteinei jaunu pasauli – nu nevar visu laiku staigāt biksēs un botās! Par godu izlaiduma ballītei, Natālija izvēlējās sievišķīgu ballītes kleitu, kuru apvienoja ar ādas jaku, sakot, ka jauniešiem galvenais ir izskatīties aktuāli.

Aleksandrs Pavlovs uzskatīja šo par vienu no grūtākajiem uzdevumiem, jo viņa pārvērtību dalībniece Inese dzīvē izmēģinājusi teju visu. Tāpēc Aleksandrs radīja Ineses tēlu tādu, ka apēst gribas – ar gaišām drēbēm, sulīgām krāsām, ogu toņiem. Tie atsvaidzina Ineses sejas toni, kas arī bija viens no Aleksandra uzdevumiem.

Foto

TOP komentāri

  • Līva
    0 0 0

    Līva

    Man gan dikti žēl, ka jau pašā sākumā stilisi atteicās no sievietes, kurai ir 43 kājas izmērs. Man arī ir tāda pati probēma un kaut gan pēc figūras esmu ļoti samērīga es veikalos neko nevaru atrast tikai tāpēc, ka gari cilvēkiem ar lielu kājas izmēru nav aplaimoti ar lielu vai jebkadu izvēli veialos. Gribētos, lai tieši šādus izaicinājumus pieņem dizaineri un parāda, ka arī garie cilvēk var atrast skaitas lietas veikalos.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl