Kolorītā Margarita pēc dalības TV šovā skaidrojas par nekārtību savās mājās

Par izklaidējošā kulinārijas šova ”Gandrīz ideālas vakariņas” absolūto zvaigzni šonedēļ kļuva Margarita Kolosova. Kamēr daļu skatītāju piecu bērnu mamma un lauksaimniece nošarmējusi ar savu vienkāršību, citi pauduši sašutumu par viņas mājās valdošo bardaku.

Atpakaļ uz rakstu

290 komentāri

 • Kaspars Grauds
 • Inese Bartusevica

  Inese Bartusevica

  Piekrītu Margarita bija super! Man vecāmāte arī dzīvoja laukos un nebija ideālas kārtības, jo nebija laika tam pievērst uzmanību, bet ne jau tādēļ mēs mazāk viņu mīlējām. Tādēļ vēlreiz super Margarita, tu parādīji viņiem.
 • Inese Ilgace

  Inese Ilgace

  Es arī labprāt pie Margaritas ciemos aizbrauktu....tik daudz pozitīvas enerģijas .... super sieviete!
 • Ieva Baumane Ex Tomeiere
 • Vairis

  Vairis

  Tada tipa majas dzivo daudzi cilveki lauku viensetas tapec es nesaskatu tur neko traku ja jums pilsetniekiem kas nepatik tad neskatieties.
 • Ailanda Ailanda
 • Леонора Николаева

  Леонора Николаева

  Viss ir pavisam vienkārši. Margarita nemīl savas mājas.Negrib tajās būt.Tādēļ vienalga kā pielīmētas tapetes,kādas lupatas uz dīvaniem,vai durvis ir mazgātas vai nē.Te nevar būt runas par laika un enerģijas trūkumu,kuras viņai ir atliku likām. Neskatoties ne uz ko,dvēselē viņa ir vientuļa.
 • Astra Norvaiša

  Astra Norvaiša

  Šie kritizētāji ja kaut kas nepatik slēdzt arā tv un neskataties.Es ari kādreiz dzivoju laukos audzinaju 5 bērnus un dažreiz bija ari bardaks un ja kāds to nezina kā tad ir un nevar pieņemt nu paklusējiet par bērnu taisīšanu un beudziet saukāties mūsu daudzie bērni ir izauguši un visu ir sasnieguši un nav ne nodzērušies ne nonarkojušies ,kā dažam labam kam 1 berns un nezina kur viņš ir un ko dara nu taka nevajadzetu par bērniem šadi rakstīt ,vai tiešam kauna nav nemaz tiem rakstītājiem nu tad lakojiet nagus pumpejiet pupys un uz priekšu paskatīsi.ies kas sanāks no jūsu bērniņiem!!!😲😳👎👎
 • Vija Rozenfelde

  Vija Rozenfelde

  Malacite tāda ir lauku dzīve vairāk vajaga tādu šovu lai tiem pareizajiem skrietu šermuļi pa kauliem jo viņiem nesaprast ka lauku cilvēkam janopelna tā naudiņa 👍🏾👍🏾
 • Anita Gribuska

  Anita Gribuska

  Margarita Kolosova Jūs esat super, ar savu odziņu tieša nesamākslota ar labu humoru vispār visa kompānija jauka...
  Lai viss Jums izdodas..😍

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!