Kaut kas neredzēts! ”Gatava pārvērtībām” šova dalībnieces piedzīvo divas ķirurģiskas iejaukšanās vienā sērijā

3 komentāri
Kaut kas neredzēts! ”Gatava pārvērtībām” šova dalībnieces piedzīvo divas ķirurģiskas iejaukšanās vienā sērijā
Ekrānuzņēmums

Šis tik bija numurs – vienai no šī vakara dāmām veica redzes korekciju, bet vēl viena tika pie vēnu operācijas. “Gatava pārvērtībām” kanālā TV3 katru trešdienas vakaru pārsteidz, un šis nebija izņēmums. Stilistu komanda izskatu un, iespējams, dzīves izmainīja kuldīdzniecei Inesei Levānai, vecmāmiņu Silvu Griezi un divu bērnu mammu Ingu Dābolu.

54 gadīgā Inese Levāna no Kuldīgas glezno, kā arī iestājusies biznesa inkubatorā, jo vēlas uzsākt savu biznesu. Inese ir spilgts pierādījums tam, ka dzīve pēc 50 tikai sākas no jauna. ”Esmu gatava meistara rokās atklāt tās savas šķautnes, par kurām man nav ne nojausmas,” šova atlasē stāsta viņa, atzīstot, ka dzīvē kā nav miera, tā nav.

”Mēs ļoti bieži izdarām kļūdu, nemaz nemēģinot un palaižot garām iespēju, bet es esmu šeit, lai šo iespēju izmantotu,” tā Inese. Viņu pārvērst izvēlējās stiliste Natālija Zolberga, kura oponēja Aleksandram Pavlovam, ka, neskatoties uz viņas stilīgo ārieni, Inesi var pārvērst par sievišķīgu, māksliniecisku un reizē arī lietišķu dāmu.

Inese gūlās arī gūlās ”zem skalpeļa”, lai izlabotu vēnas uz kājām, kas viņai līdz šim liedza sportot, bet naktīs bieži vien izraisīja tirpumu un pat stinguma krampjus. Stājoties spoguļa priekšā, viņa nepazina pati sevi un metās Natālijas apskāvienos.

Silva Grieze ir 73 gadus veca trīs bērnu māmiņa, un omīte astoņiem mazbērniem. Viņa nāk no Jūrmalas un pārsvarā apgrozās jaunu cilvēku kompānijās. ”Draudzējos ar jauniešiem un jūtos ļoti sprigana. Mani mēdz dēvēt arī par vecu tīni,” stilistu komandai par sevi stāsta Silva.

Viņu pārvērtībām izvēlējās gan Aleksandrs Pavlovs, gan arī Žanna Dubska, bet Silva izvēlējās par labu Pavlovam.

Inga Dābola bija trešā šī vakara ”Gatava pārvērtībām” dalībniece, kura savu otro meitiņu dzemdēja ar ķeizargriezienu, un tagad viņas izskatā lielākā problēma ir t.s. ķengura soma. 36 gadus vecajai mammai tika veikta redzes korekcijas, jo bez brillēm, kā atzina ārsts, Inga redzēja ļoti maz.

Spogulim atrādījās nu jau pavisam cita Inga – pārliecināta un moderna, ko viņa arī sagaidīja, nākot uz šovu.

“Gatava pārvērtībām” 14. raidījums