Kāpēc Žanna Dubska ģērbj sievietes savā stilā? Skaidro Pavlovs

6 komentāri
Kāpēc Žanna Dubska ģērbj sievietes savā stilā? Skaidro Pavlovs
TOMS NORDE

Ar lieliskām emocijām un fantastisku stilistu veikumu noslēgusies kārtējā ”Gatava pārvērtībām” sērija, kurā, kā ierasts, par košākajām pārmaiņām atkal parūpējusies ”krāsu injekciju” speciāliste – lieliskā Žanna Dubska. Žannas veikums nekad neatstāj vienaldzīgu – ļaudis vai nu ir absolūtā sajūsmā vai kritizē modes pazinēju par to, ka viņa dāmu pārvērtusi par otru sevi. Kolēģim Aleksandram Pavlovam ir lielisks komentārs par šo.

Pārvērtības, ko veic Žanna, nekad neatstāj vienaldzīgus – modes eksperte, kura pati ir krāšņa kā puķe, dāmas iedvesmo izvēlēties krāsas, nogriezt īsus matus un no pelēkām pelēm kļūt par košām un veiksmīgām sievietēm.

Kamēr daļa skatītāju par Žannas allaž drosmīgo veikumu ir sajūsmā, otra puse spriež, ka stiliste vienkārši ņem un pārtaisa visas lēdijas pēc savas līdzības.

Kā sarunā ar Skaties.lv uzsver Aleksandrs Pavlovs, tajā, ka Žanna dāmu uzpošanā izmanto līdzīgu formulu kā pati sava stila veidošanā, nav nekā slikta – gluži otrādi. Vienkārši stiliste sev atradusi labākos risinājumus, ko grib piedāvāt arī citām dāmām.

”Stilistes – meitenes cenšas apģērbt dāmas gandrīz kā sevi, savos apģērbos, savā stilā. Es nevaru uzvilkt dāmai savu uzvalku, man vienkārši nesanāk. Bet varu atrast ko līdzīgu,” smejas Pavlovs.

Viņš spriež, ka Žannas darbs nereti tiek kritizēts, jo sievietēm, kuras pieradušas būt pelēkas un nemanāmas, nereti ir grūti pieņemt tik spilgtu un atraktīvu tēlu. Bet ja ļaujas Žannas ”krāsu injekcijai” un pieņem to arī savā stilā – pārmaiņas izdodas!

”Žannai patīk šis viņas stils, viņa to savu dzīvesveidu propogandē kā atraktīvāku, interesantāku. Dažas citas kundzes 60 gados ir kā omes, bet Žanna staro, spīd, izpaužas un uzdod švunku citiem. No Žannas ir ko mācīties,” nebīties ļauties Žannas maģijai iedvesmo Pavlovs.

Un kā domā tu?

Vai Žanna Dubska dāmas pārvērš pēc savas līdzības? Saistītais raksts

Rezultāti:
49%

Jā, un tas ir forši, man patīk viņas stils!

36%

Jā, man tas nepatīk.

15%

Nē taču, viņa vienkārši seko tendencēm.