Kā pusgadu pēc ”Gatava pārvērtībām” klājas Lanai, kura TV ekrānā pārdzīvoja par nogrieztajiem matiem

99 komentāri

Marta sākumā TV3 skatītāji bija liecinieki, kā šovā ”Gatava pārvērtībām” 21 gadu vecā Lana no Bauskas gan, šķiroties no garajiem matiem, nespēja valdīt asaras, gan piedzīvoja iespaidīgas vizuālās pārvērtības. Nu, kad pagājis pusgads kopš viņas dalības projektā, Skaties.lv uzrunāja jauno sievieti. Lana nu priecīgi atzīst, ka pārmaiņas nākušas par labu un Žannas Dubskas dotie padomi tiek aktīvi izmantot!

Kā pēc uzmirdzēšanas TV ekrānos Skaties.lv atzina Lana Petrokaite, stilistes Žannas Dubskas izveidotais imidžs viņai tīri labi patīk, ”tikai tie mati”. ”Es joprojām mēģinu neskatīties spogulī. Bet gan jau pāries – mati izaugs, jo nav jau zobi,” humoru nezaudēja tobrīd pusotru gadu vecās meitas Martas māmiņa.

Plašāku Lanas komentāru par piedzīvoto pārvērtību šovā lasi šeit!

Toreiz Lanai pie sirds negāja ne matu griezums, ne tumšā krāsa, tādēļ sieviete dažas dienas pēc šova tos atkal izbalinājusi, atgriežoties gaišmates tēlā. Tāpat viņa bija apņēmības pilna matus ataudzēt.

Lana neslēpj, mati viņai ir visai bojāti un pēc struktūras sausi. Un šova laikā piedzīvotā vairākkārtējā krāsošana tiem, kā atzīst Lana, nav nākusi par labu. Taču matu kopšanā Lanai ir kāds triks.

”Pirms trīs mēnešiem nopirku speciālu šampūnu, lai mati ātrāk ataug. Pamācībā bija teikts, ka jāmazgā ik pēc divām dienām. Tā kā man viņi ļoti sausi, tad agrāk, vēl pirms šova, es biju pieradusi matus mazgāt tikai vienreiz vai divreiz mēnesī. Šampūns ļoti labi palīdzēja – jau pāris dienu laikā varēja redzēt rezultātu.

Matus es audzēšu tālāk. Ik pēc pusgada jāiet pie sava friziera apgriezt galus,” klāsta Lana.

Par Lanas gaitām TV3 pārvērtību šovā lasi šeit!

Jana ir pateicīga stilistei Žannai Dubskai un visai komandai par šovā izveidoto tēlu. Viņa atzīst, ka dzīvē viņa izmanto apmēram pusi no ekspertu padomiem.

”Šāda ir veiksmīga sieviete!” Žanna Dubska komentē Lanas pārvērtības TV3 šovā

”Tagad velku garākas blūzes – līdzīgi tā toreiz, kad veikalā mērījām. Arī jaku, kas man bija mugurā finālā, ir nolemts iegādāties,” pāris piemērus uzskaita Lana.

Pēc TV projekta jaunā māmiņa bija apņēmības pilna piestrādāt ne tikai pie imidža, bet arī pie figūras, cerot tuvākajā laikā pievērsties vingrošanai un atgūt aprises, kādas bijušas pirms dzemdībām. Un panākumi nav izpalikuši.

”Visu uzreiz nevar gribēt, bet nelieli rezultāti ir,” norāda šova dalībniece un atzīst, ka pie domas par apkārtmēru un svara samazināšanu turēsies arī turpmāk.

”Es ceru, ka mazā sāks iet dārziņā un varēšu sākt apmeklēt fitnesa zāli,” teic Lana.

Kā uzsver ”Gatava pārvērtībām” varone, pusgada laikā uzlabojušās arī attiecības ar mīļoto vīrieti.

”Sākumā manu matu dēļ mēs strīdējāmies, viņš lika valkāt cepures, lai neredzētu manus matus. Tagad mati ir garāki, un viņam patīk. Viņš toreiz teica, ka varēja atstāt vismaz karē līdz pleciem. Kad mēs iepazināmies, man mati bija līdz pleciem,” saka Lana.

Patlaban viņa turpina baudīt bērna kopšanas atvaļinājumu, bet no jaunā gada plānots atgriezties darba tirgū vai mācīties.

”Esmu izmācījusies par metinātāju un konditori. Bet mans bērnības sapnis ir kļūt par frizieri, sekretāri vai grāmatvedi,” atzīst Lana.