Kā pēc ”Gatava pārvērtībām” dzīvo četru bērnu mamma Lienīte; viņas padoms nelabvēļiem

88 komentāri
Kā pēc ”Gatava pārvērtībām” dzīvo četru bērnu mamma Lienīte; viņas padoms nelabvēļiem
PRIVĀTAIS ARHĪVS

TV3 šovā ”Gatava pārvērtībām” šonedēļ vizuālās pārmaiņas piedzīvoja četru bērnu mamma Lienīte Apikāte no Lielvārdes. ”Esmu ļoti labi noskaņota un patīkami, ka cilvēki mani pieņem jaunā tēlā,” pēc dalības šovā uz īpašu pacēlumu dzīvē sarunā ar Skaties.lv norāda šova varone.

Kā ”Gatava pārvērtībām” atlasē stāstīja 30 gadus vecā četru bērnu māmiņa Lienīte, viņa pieteicās pārvērtībām, jo vēlējās meitām būt labs piemērs un vairs neizskatīties pēc skolnieces. Par Lienītes gaitām ”Gatava pārvērtībām” lasi šeit!

Pēc dalības TV projektā Lienīte Skaties.lv atzīst, ka modes mākslinieka Aleksandra Pavlova veikums bijis tik iespaidīgs, ka viņu nav atpazinuši pašas bērni: ”Viņiem bija ļoti liels pārsteigums, ka mamma var izskatīties citādāk.”

Arī draugu un paziņu lokā sievietes jaunais izskats izpelnījies ovācijas: ”Cilvēki teica, ka ļoti skaisti izskatos. Frizūra un viss pārējais ir gan man nepierasti. Bet visi priecājas, cik esmu skaista, eleganta. Ļoti patīkami to dzirdēt. Cilvēki mēdz uzmundrināt.”

Neviennozīmīgas atsauksmes gan izpelnījies Lienītes stāsts, ar kuru viņa nāca klajā šonedēļ un kurā dalījās bērnu audzināšanas pieredzē. To lasi šeit!

”Ļoti daudz negatīvu komentāru, viedokļu. Ārprāts! Cilvēki mani personīgi nepazīst, bet runā par mani, ķēmojas. Īstenībā tas ir stulbi. Nesaprotami, kādēļ cilvēki ir tik skaudīgi un tik riebīgi,” saka Lienīte un nelabvēļus aicina izvērtēt savas dzīves un tās sakārtot.

”Es dzīvoju sev. Es zinu, ko dzīvē esmu paveikusi. Es esmu četru bērnu mamma. Katrs cilvēks var lepoties ar to, kas viņam tiek dots, nevis tikai kādu ”nograuzt”, ”apēst”. Neviens mēs neesam ideāli, katram savi tarakāni,” gatava negatīvo nelaist savā dzīvē ir lielvārdiete.

”Jo es vairāk uzņemšu negatīvo emociju, jo cietīšu pati un cietīs bērni. Es to negribu. Es dzīvoju ar smaidu un eju tālāk, nepadodos. Man ir kā dēļ cīnīties un kā dēļ augt. Bērnu dēļ esmu darījusi visu iespējamo. Arī bērnu tēvs ir palīdzējis, iesaistījies. Bērnus audzinām kopīgi, bet dzīvojam šķirti.”

TV šovā modes mākslinieks novēlēja Lienītei atrast īsto kavalieri, kurš būtu Lienītes cienīgs. Jautāta, vai pēc pārvērtībām no pretējā dzimuma izjutusi vairāk uzmanības, Lienīte atklāj: ”Man vienmēr uzmanība bijusi, bet es visu laižu gar ausi. Piedodiet!

Man bija 13 gadus ilgas attiecības. Bet patlaban neesmu tām gatava. Esmu sapratusi: kad būs lemts, tad būs. Čīkstēt, ka mani kāds negrib, es nevaru. Ir cilvēki, kuri ar mani gribētu veidot attiecības, bet es pašreiz neesmu tām gatava.”

Pavlova ieteikumus Lienīte ņēmusi vērā arī pēc šova. ”Es tagad izvēlos ļoti daudz krāsainu apģērbu. Man ir nopirktas trīs jaunas krāsainas kleitas – tādas, lai es neizskatos pārāk bērnišķīgi un pārāk piedauzīgi. Padomus ņemu vērā, lai justos labi un izskatītos labi, un lai bērniem ir prieks,” tā četru bērnu māmiņa.

88 komentāri