Komentāri

Jau sesto nedēļu pēc kārtas trešdienu vakari kanālā TV3 ir piepildīti, jo varam vērot, kā trīs modes eksperti līdz nepazīšanai pārvērš mūsu pašu skaistules, kurām līdz šim nav bijusi vajadzīgā pašpārliecinātība par sevi.

Šīs nedēļas raidījumā pārvērtībām pieteicās trīs dāmas – 52 gadīgā Skaidrīte Freimane, kura pirms gada sapratusi, ka steidzami kaut kas dzīvē jāmaina, 31 gadīgā Liene Bumbiere, topošā līgava, kā arī 54 gadīgā Ruta Lazdiņa, sieviete, kura ir šķīrusies, bet ikdienu pavada, dodoties uz dažādām biznesa sarunām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Iepazīsties vairāk ar pārvērtību dalībniecēm!

Ruta atzina, ka viņai gala rezultātā patīk viss. Viņa jūtas skaisti. Stiliste Natālija Zolberga atzīst, ka vēlējusies sievieti padarīt klasiskāku un sievišķīgāku. “Nost ar printētiem topiem,” stāsta Natālija. Rezultātā mēs Rutu ieraudzījām elegantu, bet klasiski sievišķīgu.

“Skaidrītei ir savs stāsts – viss pelēks, drūms, pat darbs neinteresants,” tā secina modes mākslinieks Aleksandrs Pavlovs. Piemeklējot pareizos toņus, zilos un ķiršu toņus, ekspertam izdevās līdz nepazīšanai pārvērst 52 gadus veco Skaidrīti. “Šajā vecumā vēl ir atļauts vilkts garus zābakus un īsas kleitas,” uzskata Pavlovs.

“Es pieņemšu jauno izskatu, bet sevi nepazīstu,” savās pārdomās dalās Liene. Žanna Dubska atstāja Lienes iemīļoto melno krāsu, bet nelielās dozās. Modes mākslinieces mērķis bija parādīt, kā “atšķaidīt” melno un padarīt, kā būt modernai.

Nobalso par savu ekspertu – favorītu!

Foto

Video

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl