”Jūtos par gadiem 20 jaunāka ”točna”!” Trim dāmām veiktas, iespējams, kardinālākās izmaiņas šajā pārvērtību šova sezonā

3 komentāri
”Jūtos par gadiem 20 jaunāka ”točna”!” Trim dāmām veiktas, iespējams, kardinālākās izmaiņas šajā pārvērtību šova sezonā

Aizvadīta kārtējā kanāla TV3 šova ”Gatava pārvērtībām” sērija, kurā spoži mirdzēja trīs sievietes – Inese Grīnberga, Jeļena Soboļeva un Sigita Vilema, kuras līdz nepazīšanai pārveidoja ierastā trīs stilistu komanda.

”Lielāko dzīves dzīves daļu esmu dzīvojusi Liepājā, bet tagad jau pusgadu mitinos Rīgā. Sirdī esmu rīdziniece, bet, izejot uz ielas, jūtos kā maza lauku pele,” stilistu komandai stāsta Inese 44 gadus vecā Inese Grīnberga.

Inese ir no Liepājas, bet nu jau aptuveni pusgadu par savām mājām sauc Rīgu. Dāmu par savu aizbilstamo šodienas sērijā izvēlējās Aleksandrs Pavlovs, kurš, stāstam vēl nebeidzoties, bija jau nospiedis zvaniņu. Stilists bija gatavs sievieti padarīt par kārtīgu galvaspilsētas dāmu. ”Jums trūkst Rīgas šarma,” piebilda stilists.

Pašai Inesei par to, kā būtu jāģērbjas, konsultācijas sniedz meitas. ”Kā es iepērkos – aizeju uz veikalu, safotografēju visu un tad sūtu meitām, lai apskatās,” savu interesanto iepirkšanās manieri apstāsta liepājniece.

Natālija Zolberga šovakar bija atbildīga par divu bērnu māmiņu, 27 gadīgo Sigitu Vilemu, kurai ir problēmas ar pieņemšanos svarā, bet savam izmēram veikalā drēbes atrast nevar. Uz šovu, kā jau teju ikviena ”Gatava pārvērtībām” dalībniece, viņa nākusi, lai paceltu pašapziņu.

Jeļena Soboļeva vēlas būt stilīga omīte saviem mazbērniem. Grāmatvedi izvēlās stiliste Žanna Dubska, lai sapostu kundzi 25 gadu kāzu jubilejai, kas viņai ar vīru gaidāma šī gada jūlijā.

”Man ir apnicis mans stils, es gribu to mainīt,” TV kamerai atzina Jeļena. Viņa bija gatava arī uz lielākām pārmaiņām savā izskatā, jo vēlējas tikt galā ar maisiem zem acīm, kas liek izskatīties vecākai.

Šova dalībnieces ar ”Gatava pārvērtībām” palīdzību tika pie no tiesas ievērojamām izmaiņām gan ārējā izskatā, gan vispār skatā uz dzīvi, pateicoties mūsu komandai. Tās sērijas beigās tika atrādītas gan spoguļa priekšā pašām sev, gan arī tuviniekiem un draugiem.