Komentāri

Šovakar kanālā TV3 plkst. 22.30 būs vērojama pārvērtību šova “Gatava pārvērtībām” nu jau septītā sērija.

Kā jau katru nedēļu, vēl pirms raidījuma sākuma iepazīstināsim jūs ar tām drosminiecēm, kuras pieteikušās pārvērtībām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Divu meitiņu mamma no Jelgavas Ieva Brīdaka ir 36 gadus veca sieviete-karjeriste, kura vēlas kāpt pa karjeras kāpnēm un kļūt par veikala vadītāju. Modes mākslinieks Aleksandrs Pavlovs ir apņēmies padarīt Ievas izskatu lietišķu, bet stilīgu.

Stiliste Natālija Zolberga pārvērtībām izvēlējusies 27 gadīgo Ingu Ugarenko, kura pieteicās tā iemesla dēļ, ka apkārtējie pamanījuši, ka viņas izskats līdzinās pusaudzei. Skarbās pusaudzes tēlu vēl vairāk pastiprina uzacs pīrsings, kuru Natālija apņēmusies Ingai izņemt uz visiem laikiem.

Agneta Rozīte ir 34 gadīga māmiņa, kura uzskata, ka lielākā viņas problēma ir tas, ka neprot izvēlēties sev piemērotus aksesuārus. Agnetu satrauc arī tas, ka viņa tiek uzskatīta par sava 10 gadīgus vecā dēla māsu. Žanna Dubska apņēmusies padarīt Agnetu modernāku un sievišķīgāku.

Foto

Video: “Gatava pārvērtībām” sestā sērija

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl