Komentāri

Šovakar kanālā TV3 plkst. 22.30 būs vērojama pārvērtību šova “Gatava pārvērtībām” nu jau septītā sērija.

Kā jau katru nedēļu, vēl pirms raidījuma sākuma iepazīstināsim jūs ar tām drosminiecēm, kuras pieteikušās pārvērtībām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Divu meitiņu mamma no Jelgavas Ieva Brīdaka ir 36 gadus veca sieviete-karjeriste, kura vēlas kāpt pa karjeras kāpnēm un kļūt par veikala vadītāju. Modes mākslinieks Aleksandrs Pavlovs ir apņēmies padarīt Ievas izskatu lietišķu, bet stilīgu.

Stiliste Natālija Zolberga pārvērtībām izvēlējusies 27 gadīgo Ingu Ugarenko, kura pieteicās tā iemesla dēļ, ka apkārtējie pamanījuši, ka viņas izskats līdzinās pusaudzei. Skarbās pusaudzes tēlu vēl vairāk pastiprina uzacs pīrsings, kuru Natālija apņēmusies Ingai izņemt uz visiem laikiem.

Agneta Rozīte ir 34 gadīga māmiņa, kura uzskata, ka lielākā viņas problēma ir tas, ka neprot izvēlēties sev piemērotus aksesuārus. Agnetu satrauc arī tas, ka viņa tiek uzskatīta par sava 10 gadīgus vecā dēla māsu. Žanna Dubska apņēmusies padarīt Agnetu modernāku un sievišķīgāku.

Foto

Video: “Gatava pārvērtībām” sestā sērija

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl