”Joprojām mēģinu neskatīties spogulī.” ”Gatava pārvērtībām” Lana arvien pārdzīvo par nogrieztajiem matiem

Trešdienas, 6. marta, vakarā TV3 skatītāji bija liecinieki, kā vizuālas pārvērtības piedzīvo 21 gadu vecā Lana Petrokaite no Bauskas. Pēc raidījuma noskatīšanās šova fanu kritikas krustugunīs nonākusi stiliste Žanna Dubska. Modes ekspertei daudz pārmests par Lanas matu nogriešanu, tāpat daudzi šaubās, ka Žannas radītais tēls bijis jaunajai sievietei vispiemērotākais. Bet ko par savu jauno imidžu saka pati ”Gatava pārvērtībām” dalībniece?

Atpakaļ uz rakstu

43 komentāri

 • Kristine

  Kristine

  Diemžēl galigi garām. Cilvēkus uztaisa vēl traka nekā viņi iepriekš izskatījās. Es personīgi pie šiem stilistiem neiet.
 • Inga

  Inga

  Pati biju pārvērtībās pirms gada. Arī manus matus Aigars izgraizīja, bet tagad uz to visu skatos ar smaidu. Daudzi mūsu valstī domā,ka šis šovs ir par modi.Bet patiesībā tas ir reklāmas rullītis veikaliem. Tie kas cer uz to,ka tas būs kā "Modes spriedumā", tad varat aizmirst. Ar Žannu viss ir lieliski. Lai katram būtu tāda enerģija un tēls 60.gados.
 • Minka

  Minka

  Kadēļ visām nogriež īsus matus? Un kādēļ Zanna taisa pēc savas snites meitenes?
 • Maat

  Maat

  Nevajag pieteikties pārvērtībām, ja neesi gatava tām!!!!! Kāda cita tiktu tavā vietā un būtu laimīga!
 • Maat

  Maat

  Žanna izdarīja maksimālo, ko vispār varēja ar to meiteni , kurai traki grūti vispār ko daudz maz piemērotu atrast! Ar tām gaišajām pīckām, viņa izskatījās ne pēc kā, kā sivēns - ne skropstas, ne uzacis , ne mati. Nogriežot, nokrāsojot tumšākus, uzkrāsojot uzacis, skropstas, no sivēna pārvērtās par sievieti. Un , kā redzams visās izmēģinājuma fotogrāfijās, tikai šis apģērbs apslēpa viņas 100 defektus.
 • Iluta

  Iluta

  Uz šādām pārvērtībām kuri gatavi pieteikties,ņemiet vērā ka ņem tikai ar modeles augumiem.Ja jūs esat neproporcionāla ar mazu augumu,neņems.Pareizāk sakot ņems,bet to pasakot tikai uz skatuves ar mikrofonu rokās visu dalībnieču un skatītāju priekšā kārtīgi apkaunojot.Un to visu nosaka Dubska,pārējie nesaka neko.Tad jau žūrijā varētu tikai sēdēt viena pati Dubska.Uz pārvērtībām Lana gāja lai pārvērstu,nevis bija jāierodas jau ar frizūru,bet nevis matus ieteikt frizierim nogriezt,ko atkal pavēlēja Dubska.Tāpēc jau viņš ir frizieris lai pats zinātu ko dara.Gala iznācienā Lana tiešām līdzinājās vecai tantei.
 • Ērika Krimska
 • imho

  imho

  Meitene labi izskatījās mājās, kad tas uzkasījums izmazgāts un piere piesegta. Labāk, nekā tie plānie, šķidrie mateļi (kaut arī pagari), nenosakāmā krāsā. Acis meitenei ļoti skaistas un to neviens stilists neizbojās.
 • Nora Argale

  Nora Argale

  Es arī piekrītu viedoklim, ka Dubska bieži vien taisa savus klonus un 21 gadu vecai meitenei gan frizūra gan stils bija galīgi garām. Žakete uzkabināta uz pleciem, varbūt to iespējams uzvilkt un novilkt, lai redzētu tērpu? Pelēki uz augšu uzkasīti mati - kam vispār tādi varētu izskatīties labi?
  Šoreiz visveiksmīgākais bija Pavlova veidotais tēls.
 • Jolanta Rigerte

  Jolanta Rigerte

  Bija skaisti!Protams,katram atšķirīga figūra,bet man patika!?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!