Jeļena Matule par godu ”Gatava pārvērtībām” sacer dziesmu

Pievienot komentāru

Trešdienas, 12. jūnijā, vakarā TV3 svinīgi noslēdzās populārā šova ”Gatava pārvērtībām” trešā sezona. Dziedātāja Jeļena Matule svētkus padarīja jo īpašus, priecējot ar šovam veltītu dziesmu.

”Gatava pārvērtībām” fināla raidījumā šovā ”X Faktors” iepazītā dziedātāja Jeļena Matule piedzīvoja satriecošas vizuālās pārmaiņas.

Kā šova atlasē atklāja Jeļena, ar ģērbšanos ikdienā viņai problēmu neesot, bet modes ekspertu padomi viņai noderētu, veidojot savu skatuves tēlu, un vizuālā tēla maiņa viņai palīdzētu atrast īsto ceļu mūzikā. Vairāk lasi šeit!

Dzīvesstila blogeres Maijas Armaņevas un viņas komandas paveiktais bija pārspējis visas Jeļenas cerības cerības. Pēc pārvērtībām skatuves māksliniece var lepoties ar skaisti baltiem zobiem un gariem matiem.

”Gatava pārvērtībām” noslēgumā uzvirmo nesaskaņas starp Dubsku un Armaņevu

Pateicībā par modes ekspertu darbu skatuves māksliniece šova finālā klātesošajiem prezentēja jaunu dziesmu ”Esmu gatava pārvērtībām”.

Šī nav pirmā reize, kad šova finālā klātesošie tiek pārsteigti ar priekšnesumu. Pavasara sākumā ar muzikālu iznācienu priecēja arī stiliste Žanna Dubska.