Komentāri
“Jaunībā iedūra ar nazi degunā, un tagad tā rēta traucē dzīvot” – “Gatava pārvērtībām” otrā atlase pulcē spilgtas kandidātes
Sabīne Zviruble/Skaties.lv

Kanālā TV3 pilnā sparā rit šovs “Gatava pārvērtībām”, un aizvadītajā nedēļā tirdzniecības centrā “Spice” norisinājās projekta otrā atlase. Piedāvājam ieskatīties dažu potenciālo dalībnieču stāstos, kurus jau, iespējams, pavisam drīz redzēsim risināmies TV ekrānos.

Kopumā uz atlasi bija ieradušās vairāki desmiti dāmu, no kurām daudzas bija arī ģimenes locekles, piemēram, mamma paņēmusi līdzi meitu un otrādi. Taču viena ģimene vai pilnīgas svešinieces, viņas vienoja viena lieta – kaut ko savā dzīvē mainīt, un kāpēc lai tas nebūtu izskats?

To, kurām dāmām tiks dota iespēja “uzlabot” savu izskatu, uzzināsim pēc laika, bet tagad laiks ielūkoties potenciālo šova “Gatava pārvērtībām” dalībnieču anketās.

Nazis sejā un rēta uz visu mūžu

Iveta Boicova ir 49 gadus veca, mitinās Valmierā un pašlaik nestrādā. “Vēlos savā dzīvē ko mainīt, jo tuvojas 50 gadu slieksnis,” savā anketā raksta Iveta. Viņa vēlas būt skaista un smaidīgi, par spīti vienai problēmai: “Jaunībā man iedūra ar nazi degunā, un tagad ir rēta, kas traucē dzīvot.”

Viņa vēlas sākt dzīvi no jauna – atrast darbu un otro pusīti, tāpēc uzskata, ka šovs “Gatava pārvērtībām” varētu būt veids, kā to izdarīt. Anketā bija arī jāaizpilda punkts, ko tieši sieviete vēlas mainīt, uz ko Iveta atbildēja: “Velētos rētu no deguna nomaskēta, kā arī izcelt augumu un noslēpt nepilnības. Vēlos būt skaistāka!”

Kaislība – dziedāšana noved līdz “X Faktora” atlasei

Vēl viena Valmieras pārstāve, kura pagājušajā pavasarī pieteicās arī šovam “X Faktors” – Madara Ustinova, kurai ir problēmas ar redzi, kā arī zobiem. “Vēlos kaut ko mainīt savā dzīvē, jo pieļautas pārāk daudz kļūdas, uzticoties cilvēkiem. Pēc tam tiku sāpināta, tāpēc vēlos atgūt pašnovērtējuma un nākotnē arī iziet pie vīra,” savā anketā raksta Madara.

Neraugoties uz redzes problēma, tam visam Madara arī pazaudējusi brilles, kas darbošanos sadzīvē ļoti apgrūtina. Viņai patīk dziedāt, ko varējām novērot arī “X Faktora” atlasē Valmierā, kā arī sportot – viņas mīļākais sporta veids ir kanikross. Ikdienā viņa darbojas dzīvnieku patversmē.

Lielākās izmaiņas, ko Madara vēlētos veikt, ir jau pieminētā redze, kā arī tikt pie žilbinoša smaida. “Vēlos pamainīt savu izskatu un plati, skaisti smaidīt,” tā Madara.

Mati – pārāk kupli

Esmu sirdī uz pusi jaunāka kā izskatos, tādēļ vēlos pārvērst sevi tuvāk vecumam, kurā jūtos,” savā anketā raksta 73 gadus vecā floriste Silva Grieze. Viņa ikdienā bieži saskaras ar problēmām, kad vēlas ģērbties koši un skaisti, taču šaubas rada vecums.

“Cik daudz drīkstu atļauties uzvilkt? Ļoti daudz ikdienā nēsāju aksesuārus – krelles, dizaineru rokassprādzes, koraļļus un tml., taču nespēju tos savienot ar savu vecumu, tādēļ nepieciešama ekspertu palīdzība!” par savām ikdienas problēmām klāsta kundze, kura ārsvarā atrodas jaunu cilvēku sabiedrībā. “Tādēļ arī vēlos savu trako ikdienu padarīt skaistu arī ārēji, nevis tikai sirdī un darbībās,” tā viņa.

Kas būtu tas, ko kudzīte vēlētos mainīt? “Krunciņas uz sejas, kā jau manā vecumā pieklājas, kā arī netieku galā ar kuplajiem un biezajiem matiem – nespēju piemērot pareizo griezumu savam vecumam tik kupliem matiem. Man ir skaistas un tievas kājas, taču ir izspiedušās vēnas, kā dēļ nevaru valkāt īsāka griezuma bikses un svārkus, kas man tik ļoti patīk. Arī vidukļa formu gribētos piekoriģēt,” apraksta vecmāmiņa.

“Gatava pārvērtībām” komanda

Arī ”Gatava pārvērtībām” turpinājumā pārvērtības veiks stiliste Žanna Dubska, modes mākslinieks Aleksandrs Pavlovs un jaunā stiliste, modes dizainere un grima māksliniece Natālija Zolberga, kuri klātienē uzklausīja sieviešu stāstus un motivāciju ļauties drosmīgajam izaicinājumam.

Kā jau ziņots, šovam pievienojusies arī ”Veselības centrs 4” estētiskās medicīnas ekspertu komanda, kura nepieciešamības gadījumā veiks arī plastiskās operācijas.

Skaties šovu ”Gatava pārvērtībām” katru trešdienu plkst. 22:30 TV3!

Lasi vēl