”Jaunajā tēlā jūtos ”dārgāka”.” Jeļena Matule par dalību šovā ”Gatava pārvērtībām”

1 komentārs
”Jaunajā tēlā jūtos ”dārgāka”.” Jeļena Matule par dalību šovā ”Gatava pārvērtībām”
PUBLICITĀTES FOTO

12.jūnija vakarā varējām vērot trešās sezonas populārā šova ”Gatava pārvērtībām” noslēdzošo raidījumu. Raidījumā piedalījās un stilistes Maijas Armaņevas eksperta viedoklim ļāvās dziedātāja Jeļena Matule. Skaties.lv sazinājās ar mākslinieci, lai noskaidrotu, kā viņa jūtas pēc grandiozās stila maiņas.

Jeļena jau vairāk nekā gadu eksperimentēja ar matu krāsām, viņai nebija nekādu ”rāmju”. Bieži vien saņemti negatīvi komentāri, tāpat arī viņa domā, ka ”X Faktora” ekspertei Aijai Auškāpai viņas matu krāsas vienmēr likušās pārāk spilgtas.

Komentāri, sevis meklējumi, negatīvas reakcijas lika mūziķei ļauties pārmaiņām, bet šoreiz jau prasmīga stilista rokās!

Jeļena Matule par godu ”Gatava pārvērtībām” sacer dziesmu

”Raidījuma sākumā Žanna Dubska izteicās ne īpaši pozitīvi, par to, ka esmu izlēmusi piedalīties šovā. Viena lieta ir zvaigznes, kurām ir finansiālie līdzekļi, kontakti, kuras uzstājas uz lielajām skatuvēm un var atļauties maksāt viņai naudu, lai mainītu stilu. Otra lieta esmu es, pašnodarbināta persona, kura cenšas tikt uz šo lielo skatuvi, cenšas sevi pierādīt. Neredzu iemeslu, kāpēc, lai es nepiedalītos? Atnācu un uzdrīkstējos!” Žannas Dubksas izteikumus komentē Jeļena.

Jeļena ir droša, ka fakts, ka viņai viss ir kārtībā ar ģērbšanās stilu, nenozīmē, ka to nav iespējams uzlabot. Doma piedalīties šāda veida šovā viņai bija jau labu laiku. Viņa zinājusi, ka gala rezultāts būs labāks nekā viss bijis līdz pārvērtībām!

”Iekšēja gatavība pārvērtībām, pārmaiņām ir būtiskāka par to, ka neizskaties ne pēc kā un nemāki saģērbties. Daudzas dalībnieces uz šovu kāds vienkārši atved, tā nav gatavība pārmaiņām, bet gan pakļaušanās citu cilvēku vēlmēm. Es biju gatava, tāpēc arī pieņēmu rezultātu,” savu viedokli skaidro Jeļena.

”Gatava pārvērtībām” noslēgumā uzvirmo nesaskaņas starp Dubsku un Armaņevu

Jeļena centās saklausīt un sadzirdēt Maijas un viņas komandas sniegtos ieteikumus un plāno visu dzirdēto arī turpmāk izmantot dzīvē.

Šova ietvaros dziedātājai parādīts, cik ļoti labi viņai izskatās apģērbs no kāda veikala, kurā viņa līdz šim nebija spērusi savu kāju, jo domāja, ka nekas viņai nepatiks un nav piemērots. Nu viņai ir kleita un kombinezons no šī veikala. Ļena domā, ka tas tikai liecina, ka reizēm ir jāizkāpj no ”rāmjiem” un jāpaskatās uz sevi no malas!

”Krāsas, kuras ar blondiem matiem nevarēju atļauties, man kā brunetei piestāv. Pateicoties matu garumam, drēbes izskatās labāk nekā ar īsajiem, balinātajiem matiem. Jaunajā tēlā jūtos ”dārgāka”,” par savu jauno tēlu pastāsta Jeļena.

Pēc pārvērtībām Jeļena vairāk piedomā pie tā, kā izskatās, vairāk cenšas kopt savus matus. Viņa ir iegādājusies savam ādas tipam atbilstošu kosmētiku un pareizās matu ķemmes.

Dziedātāja smejas, sakot, ka kādreiz matus mazgājusi, žāvējusi divdesmit minūtes, nu paiet vismaz stunda. Atliek iemācīties ne tikai matus iztaisnot, bet arī ielokot, lai pietuvotos tēlam, kurā viņa bija redzama raidījuma finālā.

Dziedātāja Jeļena Matule uzskata, ka seksualitātes līdzsvars ir ļoti būtisks ceļā uz laimi

”Meklēju veidus, kā atvieglot dzīvi. Atklāju tīkliņ cepurīti! Cepurīte ir manā īpašumā, jo man ir trīs skaistas parūkas – blonda, violeta un tumši zaļa. Kad ļoti karsts, šajā cepurītē savācu matus, uzreiz ir brīvi pleci un kakls. Nekas arī nav saspiests un mati netiek traumēti, jo neizmantoju matu gumijas. Jā, tas nav skaisti, bet mājas apstākļos, kāpēc gan nē?” jautā Jeļena.

Darbs ar stilistiem nav Jeļenas dzīves sastāvdaļa, viņa ir strādājusi kopā tikai ar Maiju un Polijas ”The Voice” konkursā viņai bija savs stilists. Tur bija citi noteikumi, un stilisti veidoja dalībniekiem tēlus, vadoties no sava redzējuma.

Mūziķe nespēj aizmirst vīra smaidu, ieraugot viņas jauno tēlu. Vīrietim acīs sariesušās asaras, tādu savu mīļoto viņa redzējusi tikai kāzu dienā. Arī mammai žoklis atkāries aiz sajūsmas un omīte bijusi laimīga. Radinieces priecājušās par garajiem matiem, jo arī viņām reiz bijuši gari, skaisti mati.

”Ko varu teikt par rezultātu? Es saņēmu sajūtu pēc kuras ilgojos, tagad jūtos nedaudz drošāk kā dziedātāja. Prieks, ka šova izskaņā Maija teica, ka jebkuru brīdi varu vērsties pie viņas. Esmu droša, mēs kopā vēl izdarīsim ko foršu. Mums saskanēja domāšana, viņa saredzēja, saskatīja patieso mani,” nobeidz Jeļena.