Iespējams, pievilcīgākā topošā kuģa stūrmane! ”Gatava pārvērtībām” Ieva par dzīvi pēc šova

1 komentārs
Iespējams, pievilcīgākā topošā kuģa stūrmane! ”Gatava pārvērtībām” Ieva par dzīvi pēc šova
Foto no Ievas privātā arhīva

Ieva Skrebele ir jaunākā dalībniece pārvērtību šovā. Viņai ir vien 22 gadi, tomēr jaunā sieviete jau ir Jūras akadēmijas absolvente, kura mērķtiecīgi virzās uz to, lai kādu dienu kļūtu par kuģa kapteini.

Portāls Skaties.lv sazinājās ar Ievu, lai noskaidrotu, kā mainījusies meitenes dzīve pēc pārvērtībām un kādi ir Ievas nākotnes plāni.

Ieva, pēc tam, kad draudzene pieteica meiteni pārvērtībām, uz atlasi ieradās formastērpā – meitene nule kā absolvējusi Latvijas Jūras akadēmiju un vēlējās, lai eksperti sapucē jauno dāmu izlaiduma ballītei.

Natālija Zolberga parādīja Ievai citu pasauli, ka ir arī blūzes un kleitas, ne tikai bikses un botes. Pati Ieva atzīst, ka ir ļoti priecīga, ka Natālija izvēlējusies pārvērtībām tieši viņu.

“Ar Natāliju sapratāmies ļoti labi, laikam jau tāpēc, ka abas esam jaunas,” prāto topošā kuģa kapteine.

Ieva pēc skolas pabeigšanas cītīgi virzās pretī savam sapnim – kļūt par kuģa kapteini. Šobrīd Ieva ir aizņemta, pildot dažādus testus un dodoties uz darba pārrunām, lai kļūtu par kuģa stūrmani jeb junior officer.

FOTO: kā Ieva izskatījās pēc pārvērtībām

Vaicājot, ko Ieva iegādājusies par saņemto t/c “Spice” dāvanu karti, meitene atklāj, ka nopirkusi Natālijas ieteikto ādas jaciņu, jo, kā pati atzīst, tā ļoti labi piestāvot. Pirms tam Ieva nēsājusi vien ādas mētelīšus.

Foto

TOP komentāri

  • Gita Skrebele
    0 0 0

    Gita Skrebele

    Pārsteigums! Stāsts par Ieviņas stila pārvērtībām TV turpinās. Mēs visa šova laikā saņēmām tik daudz pozitīva! Kad draudzene Ievu pieteica šovam, un viņu pieņēma, tiešām bija prieks, jo tuvojās izlaidums, un pārmaiņas tiešām bija vajadzīgas. Piedalīšanās šovā sākās jau novembrī, kad t/c Spicē pielaikoja dažādus tērpus, un tā bija lieliska atslodze eksāmenu un diplomdarba rakstīšanas laikā. Šova organizētāji bija ļoti saprotoši, kad Ieviņa nevarēja slodzes dēļ iet uz finālu decembra sākumā, bet pārcēla to uz 4. janvāri. 6. janvārī bija Balle Jelgavā, un tieši pēc nedēļas IZLAIDUMS! Visu šo laiku viņa vienkārši staroja! Ļoti liels PALDIES stilistei Natālijai Zolbergai, kas kā labā feja saposa Ieviņu uz izlaidumu un frizierim, ka atstāja garos matus, jo kāda mana draudzene puspajokam teica:"Nu nogriezīs īsus matus un nokrāsos sarkanus!" Patīkami, ka pazīstamie cilvēki ir redzējuši šovu, un visiem ir prieks par redzēto!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl