”Gatava pārvērtībām” veiksmes stāsts! Transseksuālā Linda pēc šova uzplaukusi kā krāšņa puķe

4 komentāri
”Gatava pārvērtībām” veiksmes stāsts! Transseksuālā Linda pēc šova uzplaukusi kā krāšņa puķe
Privātais arhīvs

Par vienu no pozitīvākajiem ”Gatava pārvērtībām” pieredzi noteikti var dēvēt transseksuālās Lindas stāstu. Sieviete pēc Žannas veiktajām stila pārvērtībām turpina stila maiņu pati, vadoties pēc ekspertes priekšrakstiem. 100 eiro vērto dāvanu karti Linda izmantojusi īpaši apdomīgi, rūpīgi izvēloties preces, kas atbilst tam, ko viņai ieteica stiliste. Efekts neizpaliek – Linda jo dienas izskatās arvien fantastiskāk!

Linda, kura dzimusi kā vīrietis, bet šovā vēlējās paspilgtināt savu sievišķību, tika pie iespējas mainīt stilu Žannas Dubskas vadībā. Lindas pārvērtības apskati TE!

Linda bija viena no tām dāmām, kura pārvērtības patiesi novērtēja stilistes darbu un uzsvēra, ka pati turpinās izkopt stilu pēc Žannas dotajiem padomiem. Viņa solījumu turējusi.

Īpaši nopietni Linda piegājusi šovā nopelnītās dāvanu kartes tērēšanai.

Neldija par dāvanu karti sapērkas lietas, par ko stilistiem sirdis sāp! Lasi TE!

”Es nemaz iedomāties nevarēju, lai citur tērētu, to kas dāvināts tieši skaistumam,” Skaties.lv stāsta Linda, kura ”Spicē” viesojusies vairākkārt, kārtīgi izpētot piedāvājumu, lai izvēlētos tieši to, kas atbilst Žannas ieteiktajam par visizdevīgāko cenu.

Kamēr kādam šķiet, ka 100 eiro nav gana liela summa, lai nomainītu garderobi, Linda, tajā iekļaujoties, nomainījusi arī grimu!

Izcils pirkums ir sievišķīgi eleganta balta kleitiņa, kura atsedz Lindas labi veidotās kājas, bet tajā pat laikā ir gana klasiska un nepadara tēlu vulgāru.

”Par šiem 100 eiro nopirku svārkus par 16 eiro, baltā kleita maksāja 12 vai 16 eiro, tad iegādājos trīs dažādus topus par 7 un 9 eiro.

38 eiro iztērēju kosmētikai – nopirku sejas krēmu, serumu, labu tonālo krēmu pēc grima mākslinieces padomiem. Vārdu sakot – visu, kas nepieciešams skaistumam un tieši kā man šovā ieteica. Pat matu krāsai sanāca,” gudri iepirkusies Linda.

Pēc pārvērtībām Linda izrevidējusi skapi un apdomājusi, ko un kā valkāt, vadoties pēc Žannas ieteikumiem. Daļa šovu zvaigznes dekoltēto topu ieguvuši jaunu elpu un tiek valkāti ar izgriezumu uz mugurpusi, kā to ieteica stiliste.

Tāpat par viņas mīļākajām kurpēm kļuvuši miesas krāsas apavi – Linda sapratusi, ka tie patiešām piešķir kājai papildus šiku.

Linda pēc šova eksperimentē arī ar matiem, atceroties stilistes padomu viena balinātāja vietā labāk pakombinēt dabiskākus blondā toņus.

”Žanna man iemācīja ļoti daudz interesantu knifiņu un iedrošināja atļauties to, par ko nebiju pārliecināta.

Paldies arī grima māksliniecei, kura pastāstīja, kas vajadzīgs, lai sejas āda neizskatītos kā izžuvuša dīķa gultne.
Pirms tam lietoju lētos krēmus, bet ar šiem sejas āda uzreiz vingrāka kļuva,” par vērtīgajiem padomiem prieku pauž un tos izmantot turpina Linda.